Mavi Siyah Saç Rengi: Saç Boyası Kime En Çok Yakışır


Mavi Siyah Saç Rengi: Saç Boyası Kime En Çok Yakışır
12 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 418 kez okundu.

Giderek özgürleşen dünyada, insanlar dış görünüşlerinde özgür ve özgün tercihler aramaya başladırlar. Geçtiğimiz yıllarda oldukça nadir karşımıza çıkan mavi siyah saç rengi kullananlar günümüzde oldukça sık rastladığımız kişiler haline geldiler. Oldukça popüler bir saç rengi haline gelen mavi siyah saç rengi beyaz tenli ve renkli gözlü kadınlar için tam anlamıyla uyumlu bir saç rengidir. Bu tip kadınların yanı sıra buğday tenli kadınlar da bu rengi rahatlıkla kullanabilirler. Esmer tene sahip olan ve bu rengi kullanmak isteyen kadınlar için tavsiyemiz mavi tonu daha açık olan boyaları tercih etmeleri yönündedir.

Mavi Siyah Saç rengi

Mavi Siyah Saç Boyasında En İyi marka Hangisidir

Uygulaması cesaret gerektiren bu saç renginin kullanmak isteyen bayanlar için merak edilen konu en iyi mavi siyah saç boyasının hangisi olduğu sorusudur. Bu soruya verilen yanıtlar değişiklik gösterse de en çok üzerinde durulan marka Loreal Paris’tir. Bu markanın yanında mavi siyah saç boyası üreten diğer markalar arasında Koleston ve Garnier sayılabilir.

Mavi Siyah Saç rengi


 

Mavi Siyah Saç Rengi Nasıl Uygulanır

Kolay bir renk olmayan mavi siyah saç boyasının nasıl yapılacağını merak edenler için bu konuya açıklık getirmeliyiz. Evde bu boyayı uygulamak istiyorsak yukarıda bahsettiğimiz markaların ilgili rengini aldıktan sonra saçlarımıza kullanma kılavuzun da yazıldığı gibi saçımıza dipten uca uygulayıp kılavuzda belirtilen süre boyunca saçımızda bekletmeliyiz. Saç renginin istenen renge ulaşabilmesi için zaman konusu oldukça önemlidir. Bu uygulamayı başarılı şekilde gerçekleştirdikten sonra. Saçınızı ilk kez mavi siyaha boyadıysanız mavi rengin biraz sönük kaldığını göreceksiniz. Mavi renk saça ışıltı katmak için boya bileşenine eklendiğinden bu normal bir durumdur. Birkaç boyama sonunda mavi rengin daha belirgin bir şekilde saçlarınızda parıldayacağını belirtmeliyiz.

Mavi Siyah Saç Renginin İddiasını Daha İleriye Taşıyan Renk: Gece Mavisi

Mavi ve siyah rendin iddialı uyumunda öte bir renk olan gece mavisi saç rengi son derece iddialı olan kadınların tercih ettiği bir renktir. Beyaz tene ve renkli gözlere sahip hanımlar bu renk sayesinde gözlerinin ışıltısına ışıltı katarak olduklarından çok daha güzel görünme şansını yakalarlar.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Mavi Siyah Saç Rengi: Saç Boyası Kime En Çok Yakışır Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. Yurt Uygun dedi ki:

  bekliyorum yeni yazinizi

 2. Ulku Yakin dedi ki:

  güzel öneriler

 3. Ceyhan Fahri dedi ki:

  bu tarza bayiliyorum

 4. Yurt Uygun dedi ki:

  bu modelden baska var mi

 5. Turkan Koprulu dedi ki:

  Bu saç modellerini denemem gerekli

 6. Uysal Guney dedi ki:

  ellleriniz dert gormesin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git