Lob Saç Modelleri


Lob Saç Modelleri
17 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 425 kez okundu.

Lob Saç Modelleri,

Ünlüler dünyasına hızlı bir şekilde giriş yapan ve moda olarak kalarak lob saç modelleri’nin birçok çeşidi vardır. İlk olarak Lob saç kesimi nedir? bunun hakkında bilgiler ileteceğiz. Lob saç kesimi saçların kulak altından 15-20 santim kadar daha uzun olmasıdır bob saç kesimi de aynı şekildedir. Omuz ile boyun arasındaki olan saç kesimine lob saç modeli denir. Günlük kullanım için de en çok tercih edilen saç modelleri arasında da yer almaktadır. Lob kesim nasıl kesilir? merak edenler için kesimin kuaförde yapılması daha iyi olur. Çünkü arka ve ön saçlarınızı eşitleyemeyebilirsiniz. Tercih etmek istediğiniz kısa saçların arasında en iyisi ve en çoklu kullanım özelliğine sahip olan lob saç kesimidir. Lob saç kesimi 2017 yılında da en çok tercih edilen ve kullanılan bir saç modeli olmuştur.

Ünlüler arasından kadınların dünyasına bomba gibi bir giriş yapan lob saç modeli, artık günümüzde hemen hemen en çok kullanılan saç modeli olmuştur. Lob saç kesimi düz model olarak da kullanıldığında çok hoş durmaktadır. Yıkanması ve yapılması kolay olan saç modellerini de genellikle iş kadınları ya da saçlarına çok vakit ayıramayanlar tercih ediyor. Lob saç kesimi hangi yüze yakışır? diye merak ediyorsanız eğer bu saç modeli kare yüzlü, yuvarlak yüzlü ve üçgen yüzlü olan kişilere daha çok yakışmaktadır. Eğer sizin de yüz hatlarınız bu şekilde ise kesinlikle sizlere de lob saç modeli yakışacaktır. Katlı lob kesim saç modeli de en çok kullanılan lob saç modelleri arasına girmektedir.

Lob Saç Modeli Kimlere Yakışır? 

Bunu merak edenler için ise genellikle esmer ya da buğday tenli olanlara, saç telleri kalın olanlara yakışmaktadır. Lob kesim nasıl yapılır?  Bunu merak edenler için ise lob kesim arka ense saçınızın ön saçlarınıza göre biraz daha kısa olması ve toplu durmasıdır. Tam omuzlarınıza değen ve boyun hizasında kalan lob saç modeli, 2018 yılında da en çok kullanılan saç modelleri arasına girecektir.

Bunlar da ilgini çekebilir


Etiketler:

Lob Saç Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Pervin Dal dedi ki:

    harika

  2. Seven Batur dedi ki:

    Berberime söyledim bu tarz kestir diye. Kesemedi

Sayfa başına git