Popülerliği Tekrardan Artan Küt Saç Kesim Modelleri

Popülerliği Tekrardan Artan Küt Saç Kesim Modelleri
12 Mart 2017 tarihinde eklendi, 879 kez okundu.

Küt saç kesim modelleri 2017 tercihler arasında yüzdesi yüksek olan modellerden diyebiliriz. Çoğu kadında rastladığımız bu küt saç modelleri genelde yaz aylarında bir patlama yaşıyor. Sıcak havalar yüzünü göstermeye başladı mı bazı hatunlar rahatından ödün vermeyip kıyıyor saçlarına. Hem sıcaklardan biraz olsun kurtuluyorsunuz hem de saçlarımı nasıl yapsam gibi bir derdiniz olmuyor. Tabi bazıları ise bu küt saç kesim modellerini tamamen tarzından dolayı tercih ediyor.

 

Küt Saç Kesim Modelleri 2017

Yarattığı hava faktörü de çok etkili bunda. Çok hoş çok bakılası bir saç modeli. Küt saç modelleri her yaştan kadında görmek mümkün. Yaşı olmayan modellerden birisi. Bu modeli düz şeklinde, dalgalı şeklinde kullanabilirsiniz. Her şekilde güzel yanı. Sürekli açık kalsın istemiyorsanız da önlerden bir tutam saç alarak  arkada birleştirip toka ile tutturabilirsiniz. Gayet hoş bir görüntü yaratıyor. Küt saçlar toplanmıyor diye bir kaide yok yani. Bu bahsettiğimiz kit saçların boyları daha çok kulak hizası ile boyun hizasına çok aşmayan boydaki saçlar. Tabi yalnızca bu boylarda olacak diye bir durum söz konusu değil. Ama bizim konumuz şu anlık kısa küt modeller. Kulak hizasında rastladığımız modeller biraz cesur modeller diyebilir. Bayağı kısa oluyor çünkü. Bu kısalıktaki modellere biraz da marjinal modeller diyebiliriz. Genellikle kendine özgü bir tarzı olan dışarıdan bakıldığında gerçekten de tarz diyebileceğimiz hatunlar tercih edebiliyor bu boyları. Boğaz hizasında olanlar ise daha çok rastladıklarımızdan diyebiliriz.

 


Küt Saç Modelleri ve Kesimleri

Çok kısa istemeyen ancak küt saç modeli isteyenler kesinlikle bu saç modellerini tercih ediyor. Ama ne yalan söyleyelim hepsi birbirinden güzel. Hangisini yaparsanız yapın pişman olmazsınız, tabii ki yüzünüze gittiğini düşünüyorsanız. Ancak aklınızda varsa benim yüzüm küt modele uygun değil. O zaman emin olmadan böyle bir riske girmeyin demekte fayda var. Biz sizler için küt saç modellerini seçtik. Beğeneceğiniz, fikir edinmenizde yardımcı olacağını düşündüğümüz modelleri bir araya topladık. Şimdi top sizde beğendiğiniz modeli kuaförünüze götürün ve emin olduktan sonra stilinizde yapacağınız yeni değişiklikler ile günleriniz daha pozitif başlasın. Her şey sizin için! Kolay gelsin.Son olarak birçok resim paylaştık.Resimlerden birine tıklamanız durumunda diğer resimleri sırasıyla gezebilirsiniz.İyi gezmeler.Sitemizi en iyi şekilde kullanmanızı dileriz.

 

GALERİYİ GEZİNİZ LÜTFEN.Resmin üzerine tıklayarak ilerleyebilirsiniz.

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Popülerliği Tekrardan Artan Küt Saç Kesim Modelleri Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Gulsah Kartal dedi ki:

    ben bunu uyguladim cok da begendim

  2. Goksu Gulen dedi ki:

    modeller çok güzel

  3. Arsal Bozdag dedi ki:

    sac kesimleri icin sizden baskasini bilmiyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git