Koyu Renk Saça Röfle Nasıl Yapılır?


Koyu Renk Saça Röfle Nasıl Yapılır?
18 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 401 kez okundu.

Koyu Renk Saça Röfle Yapmak :

Eğer saçlarınız koyu ve sizler de bunu canlandırmak istiyorsanız sizler de saçlarınıza röfle yaparak ya da yaptırarak daha hoş bir görünüme sahip olabiliriniz. Kadınlar genellikle psikolojik geçiş dönemlerinde saçlarını boyatmaktadırlar. Bunun sebebi ise daha farklı bir görünüme sahip olmak içindir. Görsel olarak değişiklik yaşayan kadınlar daha iyi göründüklerine inanarak enerjilerini de yükseltmektedirler. Koyu renk saça röfle nasıl yapılır bunu merak edenler içinde nasıl röfle yapılır ve nasıl hoş bir görünüm kazanılır aşama ile anlatacağız. Röfle saç diplerinizden ve aralıklar şeklinde yapılan bir renk açma yöntemidir. Diğer saç boyalarına göre röflenin kullanım ömrü daha uzundur. Çünkü sizin saçlarınız açma yöntemi görecektir.

Röfle işlemi uygularken dikkat etmeniz gereken şey aynı anda saçlarınızın aynı tonlardaki bir renge ulaşmasıdır. İlk olarak bir açıcı alıyorsunuz saçlarınızı ayırıyor ve krepe tarağının yardımı ile ince ince belirli aralıklar ile ayırma işlemi yapıyorsunuz daha sonrasında aralıklı olarak ayırdığınız saçların altına folyo koyuyorsunuz. Folyonun üzerinde olan saçlara açıcıyı sürüyorsunuz. Fakat sizleri zorlayacak olan ve en çok dikkat etmesi gerek konu aynı renk tonunu tutturabilmeniz için bir anda değil aralıklar ile folyoları açmanız gereklidir. Koyu renk saça röfle nasıl yapılır diye merak edenlere nasıl yapıldığı hakkında aşama aşama bilgi vermiş bulunmaktayız. Artık sizler ne nasıl röfle yapılır bunu öğrenmiş olmaktasınız.

Röfle günümüzde kuaförlerin en çok yaptığı saç şekillendirmeler arasına girmektedir. Aynı zamanda sizler röfle yaptırarak kendinize bir değişiklik yapabilir ve görsel olarak da çok değişiklik yaşayabilirsiniz. Koyu renkli saçlarınız varsa eğer saçlarınızın renginin açılması daha fazla zaman alabilir. Fakat bu saçlarınızın açılmayacağı anlamına da gelmemektedir. Evde kendi yönteminiz ile de bu işlemi uygulayabilirsiniz. Daha açık renkli bir görünüm istiyorsanız eğer bir diğer değişiklik olarak da açıcı sonrası platin boya sürebilirsiniz. Bu daha da çok açık renkli bir görünüm almanızı sağlayacaktır. Koyu saça röfle nasıl yapılır en güzel yöntemleri ve en basit teknikleri ile sizlere anlatmış bulunmaktayız. Artık sizler de koyu saça röfle yapımının nasıl olduğunu bilmektesiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git