Kolay Saç Toplama Modelleri


Kolay Saç Toplama Modelleri
16 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 448 kez okundu.

Kadınların kendilerin de en çok dikkat ettikleri ve bakım uyguladıkları saçları için pek çok farklı toplama modelleri bulunmaktadır. Bu kolay saç toplama modelleri arasında en çok tercih edilen model hem yapılışı ile kolay olmasından dolayı hem de kısa sürede yapabileceğiniz için dağınık salaş topuz modelleridir. Bu dağınık topuz saç modeli ile oldukça hoş ve romantik bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunun için saçınızı sıkı toplamak yerine daha gevşek bir şekilde gelişi güzel bir toka ile toplayıp topuz yaparak biraz da yanlardan saç çıkartarak dağınık ama hoş gözüken bir topuz elde edebilirsiniz.

En Kolay Saç Toplama Yöntemi Atkuyruğu

Geçmişten günümüze kadınların en çok tercih ettiği saç modellerinden biri de atkuyruğu modelidir. Bu model sizlerin hem kolaylıkla yapabileceği bir model olup hem de sizi çok şık gösterecek kurtarıcı bir saç modelidir. Bu atkuyruğu modelini isterseniz sıkı bir şekilde tepe de toplayarak oldukça şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. İsterseniz de daha aşağıdan gevşek bir şekilde toplayarak romantik bir görünüm elde edebilirsiniz. Kolay saç toplama modelleri arasında en çok tercih edilen model atkuyruğu modelidir.


Kolay Saç Modelleri Arasında En Çok Tercih Edilen Modeller

Bayanların en fazla günlük hayatlarında kullandıkları saç modellerinden biri de örgü saç modelleridir. Bu örgü saç modelleri oldukça farklı çeşitte uygulayabileceğiniz oldukça şık bir görünüme sahip olabileceğiniz kolay saç toplama modelleri arasındadır. Bu örgü modelleri arasında günlük hayatınızda balıksırtı modelini tercih ederek kolaylıkla şık bir görünüme ulaşabilirsiniz Bu örgü modeller arasında en çok tercih edilen model ise mısır saç örgü modelidir. Bu modelde oldukça şık ve romantik bir görünüm oluşturmanızı sağlayacaktır. Ya da daha kolay bir şekilde saç toplamak istiyorsanız gene bir örgü ile saçınızın yan tarafından tutturarak yarı açık yarı toplu bir saç modeli oluşturabilirsiniz. Bu şekilde kolaylıkla günlük hayatınızda dikkatleri üzerinize çekecek hoş görünümlü ve kolay yapılan bir saç modeli oluşturmuş olacaksınız. Örgü saç modelleri sizin günlük hayattaki kurtarıcınız haline gelecektir.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Kolay Saç Toplama Modelleri Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. Cevher Cicek dedi ki:

  bu konuyla alakali daha cok yazi bekliyoruz

 2. Ceren Ata dedi ki:

  Ben böyle saç kestirsem mahalleye almazlar beni be

 3. Tulin Boran dedi ki:

  sac modelleri konusunda zirvedesiniz

 4. Turkan Koprulu dedi ki:

  mukemmel olmus

 5. Ulku Yakin dedi ki:

  Berberime söyledim bu tarz kestir diye. Kesemedi

 6. Tansel Erden dedi ki:

  tekrardan cok sagolun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git