Kolay Bayan Saç Modelleri


Kolay Bayan Saç Modelleri
15 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 381 kez okundu.

Günümüzde bayanlar kişisel bakımlarına çok önem vermektedirler. Kişisel bakımları arasında da en çok saçlarında değişiklikler yapmaktadırlar. Bir kadının en güzel detayı saçlarıdır. Bu yüzden de sürekli bakımlı ve sağlıklı gözükmek zorunda olan saçlarınıza, günlük hayatın koşuşturmasında çok fazla zaman ayıramıyor olabilirsiniz. Evden hemen çıkmak zorunda kaldığınız durumlarda, aceleniz olduğunda hemen iki dakikada yapacağınız kolay saç modelleri ile her yere güzel bir saç görünümüyle gidebilmeniz mümkün.

Kolay Saç Modelleri Nasıl Yapılır?

Eskiden beridir, tarihte bile bayanların en çok tercih ettiği saç modeli örgü saçlardır. Örgü saçlar hem kolaylıkla yapacağınız bir saç türü olup hem de sizleri gideceğiniz yerde en şık şekilde gösterecek asil bir saç modelidir. Örgü saç modellerinin pek çok modeli bulunmaktadır. Bunlardan bazılarından kısaca bahsedecek olursak; İlk olarak balıksırtı örgü modeli, hem kolaylıkla yapabileceğiniz hem de görüntü olarak çok güzel duran bir örgü modelidir. Balıksırtı örgü için saçlarınızı ince ince bir kaç parçaya ayırınız. Daha sonra normal örgü örer gibi sadece daha çok parçaya ayrılmış saç ile örme işlemini tamamlamış olacaksınız. Balıksırtı örgü için, örgüye saçlarınızın en diplerinden başlamanız gerekmektedir. Şimdi rahatlıkla bu asil görüntünüzle dışarıya çıkabilirsiniz.

At Kuyruğu Saç Modeli

Diğer bir kolay saç tiplerinden ve artık klasikleşmiş olan atkuyruğu modeli.  Atkuyruğu saç modeli her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir model olup hiç vaktinizi almadan yapabileceğiniz bir saç modelidir. Çoğu bayanın saç telleri ince olduğunda gür bir görüntü istemektedirler ve saçları geç uzayan bayanlar daha uzun bir saç görünümü elde etmek isterler. Bu iki isteği de atkuyruğu saç modelinde bulabilirsiniz. İlk olarak saçınızın üst kısmındaki saçları tepeden toplayın, altta kalan safçalarınızı da ikinci bir atkuyruğu olarak toplayarak iki atkuyruğunu bir taneymiş gibi göstererek hem daha gür hem de uzun bir saç görüntüsüne ulaşabilmeniz bu kadar kolay. Artık iki dakika da daha güzel ve bakımlı görünen saçlar için bu kolay saç modellerini zamanınızı harcamadan yapıp daha kolay güne başlayabilirsiniz.

 


Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Kolay Bayan Saç Modelleri Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Sibel Bilge dedi ki:

    mukemmel olmus

  2. Seven Batur dedi ki:

    mukemmel olmus

  3. Emek Taskiran dedi ki:

    Bu saç modellerini denemem gerekli

Sayfa başına git