Kızıl Saç En Çok Hangi Tenlere Yakışır


Kızıl Saç En Çok Hangi Tenlere Yakışır
2 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 291 kez okundu.

Şüphesiz saç modelleri ve renkleri arasında en cesur renk kızıl saç rengidir. Masal kahramanlarından biriymişsiniz hissi yaratmanızı sağlayacak kızıl saç rengi aynı zamanda asi ve sıra dışı kadınların tercihi haline gelmiştir. Bakımı oldukça zor olan bu rengi bir kere denediyseniz bırakmanız nerdeyse imkânsız olacaktır. Renk tercihleri hafif kızıldan başlayıp ateş kızılına kadar devam etmektedir.  Bir yerlerde kızıl saçlı bir arkadaşınız varsa o kişinin koç burcu olma ihtimali oldukça yüksektir. Çünkü asi koç kadınlarının rengi topraktan ve ateşten gelen kızıldır. Kızıl saçlar 2018’de de oldukça popüler olacaktır. Peki, bu asi kızıl saç rengi en çok hangi tenlere yakışır hemen göz atacağız.

Kızıl Saç En Çok Hangi Tenlere Yakışır

2018 Kızıl Saç Trendleri 

Renkli saçlar gün geçtikçe daha da moda haline gelmektedir. Özellikle kızıl oldukça rağbet gören kullanılan bir saç modelidir. Bu yılda her yıl olduğu gibi kızıl kahve ve kızıl kırmızı sokaklarda ve kırmızı halıda kendiniz gösterecek. Kızıl saç en çok hangi tenlere yakışır diyoruz bunun nedeni ise siz değerli okuyucularımızı en doğru seçimi yaptırmak adına bilgilendiriyoruz.

Kızıl Saç En Çok Hangi Tenlere Yakışır


Kızıl Saçın Yakıştığı Tenler

Kızıl saç en çok hangi tenlere yakışır ?Öncelikle kızıl kahve renklerini ele alacak olursak bu renk açık kızıl kahve ve koyu kızıl kahve olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu saç rengi genellikle buğday tenli ya da beyaz tenli kadınlara oldukça yakışan bir renktir. Özellikle çilleriniz varsa sizin için inanılmaz bir avantaj olacaktır. Doğal görünüm elde etmeniz hiç şüphesiz. Diğer bir renk seçeneği olan kızıl kırmızı saçlar ise cilt rengi pembeye yakın kişiler için oldukça ideal bir renk seçeneği olacaktır. Bunların yanı sıra buğday ve esmer kadınlar için doğru kırmızı tonu yakaladıkları takdirde harika bir seçim olacaktır. Saçlarınızı kırmızı yapmak oldukça zahmetli bir iş olacaktır. Özellikle renk açıcı boyalar kullanacaksanız bu işlemi mutlaka bir kuaförde yaptırmalı ve saçlarınızın günlük ve aylık bakımlarını ihmal etmemelisiniz. Kuaförünüz size gerekli koruma maskeleri ve şampuanları önerecektir. Kızıl saçın bakımı oldukça zordur. Eğer bu renge sahip olmak istiyorsanız bakımlarınızı ihmal etmemelisiniz.

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Kızıl Saç En Çok Hangi Tenlere Yakışır Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Esen Yanki dedi ki:

    bu tarza bayiliyorum

  2. Kamer Guven dedi ki:

    Vaaay harika

  3. Iffet Mumcu dedi ki:

    iste bu yaa cok guzel olmus

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git