Kız Çocuklarına Farklı Saç Modelleri


Kız Çocuklarına Farklı Saç Modelleri
28 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 351 kez okundu.

Saç modelleri için özellikle kız çocuklarının tercih edebileceği çok farklı model saçlar bulunmaktadır. Bu saç modelleri ile isterseniz çocuğunuzun günlük hayatta oldukça şık ve sempatik görünmesini sağlayabilirsiniz isterseniz de okulda temiz bir görünüm oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Bu saç modellerinden en çok tercih edilen ve klasikleşmiş bir model olan örgü saç modelini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu örgü modelini farklı şekillerde uygulayarak daha şık bir görünüm ile çocuğunuzun oldukça hoş gözükmesini sağlayabilirsiniz. Bu modellerden biri örgü ve atkuyruğu modelini bir arada kullanılmasıdır. Kız çocuklarına farklı saç modelleri için bu örgü modeli oldukça tercih edeceğiniz bir model olup, yapımı ile de oldukça kolay bir saç modelidir. Bu model için saçın bir kısmını ayırıp bir atkuyruğu yapıp diğer saç ile de sıkı bir örgü örüp bu atkuyruğunun etrafına örgü saçı dolayarak oldukça farklı ve romantik bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Kız Çocuklarına Farklı Saç Modelleri

 

Farklı Örgü Saç Modelleri

Kız çocuklarınız için örgü saç modelini kullanarak pek çok farklı saç modeli ortaya çıkarabilirsiniz. Bu modellerden biri de yarı açık örgü taç modelidir. Bu model hem yapımı ile oldukça kolay bir model olup hem de çok şık bir görünüm oluşturmaktadır. Kız çocuklarına farklı saç modelleri için bu modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu model ile saçın arka kısmını serbest bırakarak öndeki saçlardan bir örgü örerek, arkadaki saçın altından dolaştırarak bir örgü taç oluşturabilirsiniz. Oldukça şık bir görünüm ile kız çocuğunuzun her yer de bu modeli rahatlıkla kullanmasını sağlayabilirsiniz.


Kız Çocuklarına Farklı Saç Modelleri

Okul İçin Saç Modelleri

Kız çocuklarınızın okulda da kullanabileceği oldukça kolay yapımı olan şık görünümlü saç modelleri bulunmaktadır. Bu saç modellerinden en çok tercih edilenleri farklı topuz modelleridir. Kız çocuklarına farklı saç modelleri için ikili topuz saç modelinin rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Hem de derli toplu bir model olduğundan kız çocuğunuz bu modeli rahatlıkla okulda kullanabilecektir. Bu ikili topuz modelini saçı ikiye ayırarak iki atkuyruğu yaparak, daha sonra bu atkuyruklarını topuza çevirerek kolaylıkla uygulayabilirsiniz. İsterseniz de bu modeli örgü yaparak da farklı bir şekilde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Kız Çocuklarına Farklı Saç Modelleri Konusuna 7 Yorum Yapıldı
 1. Erendiz Soysal dedi ki:

  tesekkurler

 2. Sefa Sen dedi ki:

  cok guzel olmus bence

 3. Goksu Gulen dedi ki:

  Vaaay harika

 4. Melisa Kaner dedi ki:

  mukemmel olmus

 5. Bengi Karan dedi ki:

  bu tarza bayiliyorum

 6. Sibel Bilge dedi ki:

  harika

 7. Goksu Gulen dedi ki:

  harika

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git