Kıvırcık Saçlara Yılbaşına Özel Modeller


Kıvırcık Saçlara Yılbaşına Özel Modeller
20 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 333 kez okundu.

Kıvırcık saçlar en zor şekil alan fakat en alımlı modelleri kaldıran saç tipidir diyebiliriz. Yılbaşının yaklaşmasıyla beraber kıvırcık saçlara yapılacak modeller hakkında birçok araştırmalara girildi bile. Sizlerde yılbaşı gecesi kıvırcık saçlarınıza hangi modeli yapmaya karar veremediyseniz, kıvırcık saçlara yılbaşına özel modeller yazımızdan yardım alarak gecenin en dikkat çeken kadını olabilirsiniz. Kıvırcık saçlarınızı öncelikle açık mı yoksa toplu bir model mi yapacağınıza karar vermeniz lazımdır. Saçlarınız uzun ise mutlaka toplu bir model yapmanızı, saçlarınız kısa ise mutlaka açık bir model yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Kıvırcık Saçlara Yılbaşına Özel Modeller

Kısa Kıvırcık Saç Modelleri

Kıvırcık Saçlara Yılbaşına Özel Modeller yapmak istiyorsanız ve saçlarınız kısa boyda ise saçlarınıza açık modeller yapınız. Bunu için öncelikle saçınıza kullanacağınız herhangi bir aksesuar var ise onu sağınızın hangi bölgesinde kullanmak istiyorsanız, aksesuarı sabitleyeceğiniz yeri belirleyiniz ve kalan kısmına model veriniz. Kıvırcık saçların model verimi kolaydık çünkü saçlar oldukça hacimlidir. Hacimsiz kıvırcık saçlar içinse şekillendirici ve spreyler kullanılabilir. Saçlarınızın ön kısmını ayırınız, kafanızın üst kısmına krepe yapınız ve arka kısmına istediğiniz gibi spreylerle buklelerinizi şekillendirebilirsiniz. Ayırdığınız ön kısımları arkaya gelecek şekilde düzleştirerek toplayınız. Toplama kısmına küçük topuzlar ya da kurdele şekilleri verilebiliriz. Eğer saçlarını toplamak istiyorsanız o geceye özel bir dağınık topuz yapabilirsiniz. Bunun için 10 – 15 tane tel Tokaya ve spreye ihtiyacımız var. Saçlarınızdan küçük parçalar alarak tek tek kıvırarak toplayınız ve tel tokalarla sabitleyiniz. Bu işlemi her saç tutamı için yapınız. Tüm saçlarınızı topladıktan sonra saçınıza güzel bir aksesuar takabilirsiniz.

Kıvırcık Saçlara Yılbaşına Özel Modeller


Uzun Kıvırcık Saç Modelleri

Kıvırcık Saçlara Yılbaşına Özel Modeller için saçlarınız uzun ise mutlaka saçlarınıza toplu ya da örgü modeller yapmanızı tavsiye ediyoruz. Kıyafet seçimlerinize göre model uygulaması yapabilirsiniz. Eğer yakalı bir kıyafet giyeceksiniz çok güzel ve oldukça hacimli görünen dağınık bir topuz yapabilirsiniz. Eğer kıyafetiniz derin dekolteli ise saçlarınız daha salaş örgü Modelleri yaparak yollayabilirsiniz. Yılbaşına özel olarak yapacağınız modellerde taşlı saç aksesuarları kullanarak gecenin yıldızı olabilirsiniz. Saçlarınıza ense Topuz’u yaparak da çok seksi bir görünüm elde edebilirsiniz. Kıvırcık saçların sabit durması için muhakkak sprey ya da şekillendirici kremler kullanınız. Gecenin ortasında saçlarınızda fiyasko yaşamak istemiyorsanız görünmeyen tel toka ya da tutturucu Tokalar kullanınız.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Kıvırcık Saçlara Yılbaşına Özel Modeller Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Ulku Bilgi dedi ki:

  Bu saç modellerini denemem gerekli

 2. Melisa Kaner dedi ki:

  güzel öneriler

 3. Erendiz Soysal dedi ki:

  güzel öneriler

 4. Uysal Guney dedi ki:

  tekrardan cok sagolun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git