2017 Bir Erkeği Çekici Kılan Kısa Sakal Modelleri


2017 Bir Erkeği Çekici Kılan Kısa Sakal Modelleri
3 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 1.868 kez okundu.

Kısa sakal modelleri ile 2017 yılına henüz girmişken geçtiğimiz yıllardan da alışkanlık yapan kısa sakal modelleri bu yılda üzerindeki ilgiyi kesmeyecek gibi görünüyor. Erkekler bazı dönemlerde yüzünde farklılıklar arar ve bu farklılıklarda genellikle sakallarıyla oynamak olur. Ancak bir erkeğe hangi sakalın en çok yakıştığını sorarsanız alacağınız cevapta kısa sakal modelleri olur. Çünkü bu modelle kıyafet seçiminizde daha geniş bir hal alır. Uzun sakal modellerini ele alacak olursak o modellerde kendinizi istediğiniz gibi ifade edemezsiniz çünkü dar bir çerçevede hareket etmeniz gerekir. Ancak kısa modellerde ise bu öyle değildir. Size özgürlüğün kapıları sonuna kadar açılır.

Kısa Sakal Modelleri

Sakal bir erkek için tamamlayıcı en büyük aksesuarlardan bir tanesidir ve kısa bir modelle kendi tarzınızı bile yakalayabilirsiniz. Genelde kısa sakal giyen erkeklerin kıyafet tarzları biraz daha ağır bir şekilde kendini hissettirir çünkü sakal aynı zamanda insanda bir ağırlık yaratır. Bu ağırlığın temelinde ise en önemli konu takdir edeceğiniz gibi takım bir elbise yatmaktadır. Kısa sakal genelde belli bir yaş çerçevesinde ilgi gördüğü için o kesimin giyim tarzı da modaya düşkünlüğü ile bilinir.

Kısa sakal modelleriyle birlikte tamamlanan kıyafet modasına bir göz attığınız da daha çok bahsettiğimiz şekilde bir giyim tarzı hâkimdir. Moda ve trendler her zaman değişebilir ancak erkekte değişmeyen tek şey vardır ki o da sakallarıyla kendini sürekli yenilemek. Her ne kadar bazı dönemlerde sakalsız ya da uzun sakal bırakılmış olsa da aslında geriye dönüş yine kısa sakaldan yana olur.

Kısa Sakal Modelleri

Kısa sakal demek bir an lamda daha derli toplu olmak demektir. Çünkü bu sakal modeline zamanınızı biraz daha ayıracaksınız anlamı taşır. Eğer ki sakalınızı en az iki günde bir kontrol etmezseniz o zaman yüzünüzde de istediğiniz etkinin yaratılması söz konusu olamaz.


Sonuç olarak kısa sakal modelleri için şunu söyleyebiliriz. Her erkeğin belli bir dönem boyunca denedikleri bir modeldir. Ve görünen o ki bundan sonra da daha uzun yıllar boyunca bu etki devam edecektir.

Son olarak galerimizi gezip açıklamalarımız ışığında tüm sakal modellerini görebilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

2017 Bir Erkeği Çekici Kılan Kısa Sakal Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Gulsah Kartal dedi ki:

    Bu saç modellerini denemem gerekli

  2. Ceylan Fahri dedi ki:

    Vaaay harika

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git