Kış Saç Modelleri ve Renkleri 2019

Kış Saç Modelleri ve Renkleri 2019
30 Ekim 2018 tarihinde eklendi, 139 kez okundu.

2019 KIŞ mevsimlerinin gelmesiyle beraber bu yıl da inceleme yaptığımız kış saç modelleri ve bu mevsimlerde en fazla kullanabileceğiniz saç renkleri hakkında bazı derlemeler yaptık. İşte bayanlar için hazırladığımız yeni soğuk havalı saç fikirleri…

kış saç modelleri

2019 KIŞ SAÇ MODELLERİ

Soğuk Kış aylarında saç modeli seçmek saçınızın cinsine ve saç yapınızın mevsim etkilerine verdiği tepkilere göre belirlenmeli. Örneğin kıvırcık ve nemden çabuk etkilenen saçlarınız varsa kış aylarından yoğun nemden çok etkilenecek ve sürekli kabarma eğilimi gösterecektir. Bu sebeple saç modelinizi belirlerken kabarma eğilimini göz önünde bulundurmalı hatta buna uygun saç kesimi yaptırmalısınız.

Soğuk Kış aylarında her saç tipinin ya nemden ya da saça takılan bere ve şapkalardan etkilenme olasılığı yüksektir. Bu sebeple genellikle saçları salmak yerine topuz, örgü ya da yarım toplu saç modelleri tercih edilir. Ancak bu modellerin farklılaşması söz konusu olduğunda da farklı örgü ve topuz modelleri ile farklı saç aksesuarları ya da bere ve şapkaları gündeme geliyor.


Kış mevsimlerinde saçlarınız için en iyi seçimlerden biri örgü ya da yarım toplamaktır. Hava değişikliğinden örgü modeli ile saçlarınız daha az etkilenir. Yarım tolu modellerde ise saçın nem ya da rüzgara göre değişimi daha aza inerken gün içerisinde yarım toplu saçı farklı modellere dönüştürmek de kolaydır.

2019 KIŞ SAÇ RENKLERİ

Soğuk olan Kış mevsimlerinde saçlarının rengini değiştirmek isteyen kadınlar sezon trendlerini göz önünde bulundurmalı ve cilt renklerine en uygun tonları denemelidir. Her yıl saç rengi trendleri değişiklik gösterse de mevsimi ile özdeşleşmiş saç renkleri bulunmaktadır.

Soğuk Kış mevsimlerinde saç renklerinde cilt renginizi daha ısıtacak renkler seçmelisiniz. Bu sebeple sıcak saç renklerinden kızıl ve kahve tonları bu mevsimlerde daha popülerdir.

Son yılların saç rengi trendi ombre de ve kış mevsimlerinde kullanılabilecek saç renklerinden biri. Ombre saç tekniğindeki renk geçişleri ve doğal ışıltılar kızıl renklerin hakim olduğu mevsiminde saçlarınızı çok hoş gösterebilir. Ombre yaptırırken sarı tonlarında yaptırabileceğiniz gibi kızıl ve kahve tonlarında gölgeler ve geçişlerde yaptırabilirsiniz.

Sizlerden gelen her türlü yoruma açığız. Hem okuyucularımızı bilgilendirmek hem de düşüncelerinizi ifade etmek isterseniz yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git