Kirli Sakal Modelleri ile İlgiyi Üzerinize Çekin 2017


Kirli Sakal Modelleri ile İlgiyi Üzerinize Çekin 2017
3 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 975 kez okundu.

Kirli sakal modelleri 2017 denildiğinde aslında her dönem erkekler arasında ilgi görmüş ve estetik açıdan da onlara farklı bir tarz katan sakal modeli olarak kabul edilmiştir. Birçok erkek tarafından tercih edilmesinin ilk nedeni ise her erkeğe yakışıyor olmasından kaynaklanmaktadır. Erkekler kirli sakal modellerine sahip olmasalar bile belli dönemlerde meraklarına yenik düşerler ve bu tarz sakal modellerini denerler.

 

Kirli Sakal Modelleri 2017

Kirli sakalın en çok yakıştığı ten ise esmer erkeklerdir. Esmer ten daha çok siyaha yakın olduğundan dolayı sakalın kendi rengi ile bütünlük sağlar. Beyaz tenlilerde ise sakalın ten renginden uzak olacağından dolayı çok fazla önerilmez. Bunun yanı sıra özellikle esmer tenlilerde sakal çıkışı itibariyle daha düzgündür. Ancak bu demek değildir ki kirli sakal sarışın ya da beyaz tenlilere yakışmaz.
Kirli sakal modelleri sahip olan kişilerin genellikle bir takım kriterleri de göz önünde bulundurması gerekmektedir. Bunların en başında da yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi sakalın çıkış şeklidir. Bazı insanlarda sakal tam olarak yüzde olması gereken hatlarda çıkarken bazılarında ise köse diye tabir edilen şekilde çıkmaktadır. Bu şekilde olan kişilerin ve sakalı seyrek aralıkta olan kişilerin kirli sakal bırakmaları doğru bir tercih olmaz. Çünkü bu erkeğin yüzünde istenilen etkiyi yaratamayacağı gibi aynı zamanda çirkin bir görünüm elde edilmesine de neden olabilir.

Erkeklerin Favorisi Kirli Sakal Modelleri

Köse olan kişiler için en uygun olan top sakal modelidir. Çünkü sakal ilk önce dudak üstü ve de çenede çıkmaktadır. Bu da top sakal için ideal bir zeminin oluştuğu anlamına gelir. Sakalın yüzdeki şeklini belirleyen bir diğer unsur ise kılların doğru bir şekilde çıkmasıdır. Bazı kıl tipleri vardır ki onlar yüzde farklı yönlere bakarak çıkarlar. Böyle kişilerin kirli sakal modelleri bırakmaları durumunda ise çapraz çıkan sakallar birbirlerini itecekleri için aynı zamanda sakalında aşağıya doğru uzamasına neden olur. Bu durum yüzde karışık bir görüntü elde edilmesine neden olur. Karışıklık ise beraberinde kişinin yüzünde bir rahatsızlık hissinin oluşmasını sağlar. Burada kaşıntı durumu en çok rahatsızlık veren konuların başında gelir. Kişi sakalını kaşımaktan rahatsızlık duyacağı içinde tercih edilmemesi gereken bir durum olarak karşımıza çıkar. Diğer sakal modelleri ile ilgili katagorilerimizi de incelemenizi tavsiye de ediyoruz.


 

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Kirli Sakal Modelleri ile İlgiyi Üzerinize Çekin 2017 Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Uysal Guney dedi ki:

    gercekten cok begendim

  2. Emek Taskiran dedi ki:

    cok guzel olmus bence

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git