Kare Yüzlü Erkekler İçin Saç Modelleri


Kare Yüzlü Erkekler İçin Saç Modelleri
29 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 550 kez okundu.

İnsanların yüz şekli kemik yapısına göre çeşitlik göstermektedir. Kare, dikdörtgen, oval, uzun şeklinde çeşitleri mevcuttur. Önemli olan yüz şekline uygun saç modelinizi bulmaktır. Bunun için öncelikle yüz şeklinizi bilmeniz gerekir. Kendinize uygun en iyi saç modelini seçerek yüzünüzü daha hoş ve iyi gösterebiliriz.

Kare Yüz Şekli:

Çeneniz köşeli, yüzünüzün genişliği ve uzunluğu aynıysa sizde Kare bir yüz şekline sahipsiniz demektir. Keskin yüz hatlarına sahip olduğunuz için başkalarına yakışan modeller sizde hayal ettiğiniz gibi durmayabilir. Yüzünüze yakışacak modelleri doğru seçmeniz gerekir. Kare yüzlü erkekler için saç modellerini sizler için araştırdık.

Kare Yüzlü Erkekler Hangi Saç Modellerini Tercih Etmelidir?


 • Öncelikle ilk hedef yüze yuvarlık bir şekil vermektir. Hafif sakal bırakarak yüz hatlarınızı yumuşatabilirsiniz.
 • Yüz şeklinize gidecek kısa ve uzun modeller kullanabilirsiniz.
 • Yanları kısa üst kısmı uzun saç şeklini deneyebilirsiniz. Saçınızı yaparken üst taraflarını kaldırırsanız size yakışacaktır. Ya da üstlere dalgalı şekil verebilirsiniz. Bunun için saç köpüğünde yararlanabilirsiniz.
 • Orta uzunluktaki saçlarınızı dalgalı ve kıvırcık olarak kullanabilirsiniz. BU sayede yüz şeklinizin daha az keskin olmasını sağlayabilirsiniz.
 • Kahküllü saç modellerinden kaçınmalısınız. Bu model çenenizi ortaya çıkararak yüzünüzü daha basık gösterir.
 • Favorilerinizi çok uzun tutmamaya çalışın. Keskin çeneniz daha da baskın görünür
 • Güneş gözlüğü alırken oval çerçeveli modellere yönelin.
 • Kare yüz şekline erkeklerdeki en güzel örnek kuşkusuz ki Brad Pitt’ir. Saçını kısa ve uzun olarak farklı şekillerde kullanarak kendi yüz şekline yakıştırmaktadır. Onun kullandığı modellerden esinlenebilirsiniz.

Kare yüzlü erkekler için saç modelleri bu şekilde olup, daha çekici görünmek ve uygulamak için resimlere göz atabilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Kare Yüzlü Erkekler İçin Saç Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
 1. Goksu Gulen dedi ki:

  tekrardan cok sagolun

Sayfa başına git