Kahverengi Kısa Saç Modelleri


Kahverengi Kısa Saç Modelleri
8 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 488 kez okundu.

Saçlarınızın rengi kahverengi ve kısa bir boya sahipse saçlarınızı şekillendirmeniz oldukça kolay olacaktır. Saçlarınızı günlük kullanımlarınızda toplayarak veya fön çekerek kolaylıkla şekillendirebilirsiniz. Kahverengi saçlarınızda ışıltılar varsa saç modellerinizi daha çok düz kullanmanız gereklidir. Işıltılarınızı belli edecek düz fönler çekerek ya da dalgalı maşa yapımlarınızda muhteşem ve etkileyici görünümler elde edebilirsiniz. Saçlarınızı bukleler haline getirmek istiyorsanız banyodan sonra saç şekillendirici köpük ve spreyeler ile saçlarınızı ellerinizle alttan yukarıya doğru sıkıştırarak bukleler oluşturabilirsiniz. Daha sonra nemli saçlarınızı kurutma makinesinin ucuna takacağınız difüzör ( vigo ) aparatı yardımıyla saçlarınıza ısı verebilir ve saçlarınızın kalıcı şekil almasını sağlayabilirsiniz. Kahverengi kısa saç modelleri arasında en çok tercih edilenler ise maşa veya düzleştirici ile şekil almış saçlardır.

Kahverengi Kısa Saç Modelleri

Özel Günler İçin Saç Modelleri

Saçlarınızın rengini ve modelini ön plana çıkarmak istiyorsanız daha sade kıyafet seçimleri yapmalısınız. Kahverengi saçlarınızda ışıltılılar var ise saçlarınızı özel günlerinizde açık halde kullanmalısınız. Saçlarınızın üzerine yapacağınız farklı örgü şekilleri ve düz saçlarınızın üzerine kullanacağınız aksesuarlar ile oldukça dikkat çekici görünümler elde edebilirsiniz. Kahverengi kısa saç modelleri kullanmak biraz zor olabilir. Kısa saçlara örgü işlemi yapmak da biraz zor olabileceği için özel günlerinizde örgüden çok topuz modellerini tercih edebilirsiniz. Saçlarınıza ense topuz veya maşalı topuzlar yaptırabilirsiniz.

Kahverengi Kısa Saç Modelleri


 

Günlük Saç Modelleri

Kahverengi ve kısa saçlara sahipseniz günlük kullanımlarınızda sade ve düz saçları tercih edebilirsiniz. saçlarınıza duştan sonra bukleli ise spreyler veya köpüklerle şekil verebilirsiniz. Bukleli saçlarınız için kurutma makinesi kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. bukleli saçlar için kurutma makinesi kullandığınız takdirde saçlarınız kabarabilir ve saçlarınız zor şekil alabilir. Saçlarınız daha kolay şekil alabilmesi için kendi haline bırakmalısınız. Düz yapıya sahipse saçlarınız kahverengi kısa saç modelleri içinden en basit yapımıyla ön kısımları alarak arka tarafta tel tokayla toplayabilirsiniz. Saçlarınızın ön kısmından toparlayarak kafanızın tam üzerinde salaş bir topuz yaparak sempatik bir görünüm elde edebilirsiniz. kahverengi saçlara sahip kadınlar her ne kadar alışılmış bir renk olsa da oldukça dikkat çekicidir. Erkekler tarafından en çok tercih edilen saç rengi kahverengidir.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Kahverengi Kısa Saç Modelleri Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Aysun Demir dedi ki:

    bu modelden baska var mi

  2. Bengi Karan dedi ki:

    gercekten cok begendim

  3. Beyaz Pasa dedi ki:

    harika

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git