Kahverengi En Çok Hangi Tenli Bayanlara Yakışır?


Kahverengi En Çok Hangi Tenli Bayanlara Yakışır?
7 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 253 kez okundu.

Boya olarak da doğal saç rengi olarak da en çok rastlanan saç rengi kahverengidir. Kahverengi saç modeli genellikle buğday tenli kadınlara daha çok yakışsa da her ten rengine gitmektedir. Doğal kahverengi saç beyaz tenli kadınlarda daha çekici bir görünüm oluşturmaktadır. Boya olarak kahverengini tercih edecekseniz eğer, ten renginize göre kahvenin farklı tonlarını kullanmalısınız. Kahverengi en çok hangi tenli bayanlara yakışır denildiğinde buğday ve beyaz tenli kadınların tercihi olmalıdır.

Kahverengi En Çok Hangi Tenli Bayanlara Yakışır

Beyaz Tenli Kadınlar İçin Kahvenin Tonları

Beyaz tenli bayanlar kahverengi bir saç tonu kullanmak istiyorlar ise mutlaka kahvenin sıcak tonlarını tercih etmelilerdir. İçerisinde sarının ışıltısının bulunduğu kahverengi saçlar beyaz tenli kadınları daha canlı ve sağlıklı gösterecektir. Özellikle kestane kahverengi beyaz tenli bayanlara oldukça yakışmaktadır. Daha çekici bir görünüm oluşturmak istiyor iseniz kızıla yakın kahve tonlarını tercih edebilirsiniz. Bu ton sizi olduğunuzdan daha seksi gösterecektir.  Mocha kahverengi saç rengi de buğday tenli bayanlara oldukça yakışmaktadır. Mocha rengi buğday ten ile daha uyumlu olacaktır ve yüz hatlarınızı ortaya çıkararak daha doğal bir çekicilik yakalamanıza yardımcı olacaktır. Kahverengi en çok hangi tenli bayanlara yakışır, buğday tenli bayanlarda koyu kahve renkleri daha cool dururken, beyaz tenli bayanların tercihi mutlaka sıcak tonlar olmalıdır.

Kahverengi En Çok Hangi Tenli Bayanlara Yakışır


Esmer Tenli Bayanlar İçin Kahvenin Tonları

Koyu tenli olan bayanların saç için çok fazla tercih ettiği renklerden biri de kahverengidir. Kahvenin koyu tonları esmer bayanların tenleri ile oldukça hoş ve uyumlu bir görünüm oluşturmaktadır. Kahverenginin kestaneye bakan koyu renkleri sizlere doğal bir güzellik kazandıracaktır. Bu kahve tonlarının arasına bir de açık tonlarda ışıltılar eklerseniz daha canlı ve hoş bir görünüme rahatlıkla kavuşacaksınız. Kahverengi en çok hangi tenli bayanlara yakışır denildiğinde esmer tenli bayanlarda da kahvenin çoğu tonu oldukça hoş durmaktadır. Özellikle daha koyu ve cildinizin rengini ortaya çıkaracak siyaha yakın kahve tonları sizi daha seksi gösterecektir. Saçlarınızın uçlarına daha açık bir kahve tonu katarak daha havalı,  güzel ve özel  bir görünüme ulaşabilirsiniz. Tabi ki seçim yaparken kahverenginin tonunu da ayarlayarak kullanmalısınız.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Kahverengi En Çok Hangi Tenli Bayanlara Yakışır? Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Turkan Koprulu dedi ki:

    bu tarza bayiliyorum

  2. Ceylan Fahri dedi ki:

    iste bu yaa cok guzel olmus

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git