Kadınların Çekici Görünmesini Sağlayan 10 Saç Modeli


Kadınların Çekici Görünmesini Sağlayan 10 Saç Modeli
16 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 455 kez okundu.

Kadınların Çekici Görünmesini Sağlayan 10 Saç Modeli, Çekicilik faktörü kadınlar için günümüzde çok önemlidir. Karşı cinsi etkileyebilmek için kadınlar pek çok yol denemektedir. Gerek makyajları ile gerek giyinimleri ile günümüzde kadınlar daha bakımlı ve dikkat çekicidir. Artık güzellik kavramının çok önemli olduğu bir dünyada kadının da bu duruma ayak uydurması çok normal. Kadınların çekici görünmesini sağlayan saçlar için de çok farklı modeller uygulanmaya başlandı.

Kadınların Çekici Görünmesini Sağlayan 10 Saç Modeli

Kadınların artık daha çekici gözükmesi için saçlar da çok önemli. Bunun için ilk olarak atkuyruğu saç modelinden başlayalım. Atkuyruğu saç modeli sizlerin daha asil, ulaşılmaz gibi gözükmeniz de yardımcı bir saç modelidir. Genellikle iş ortamlarında kullanılan bu model kadına aynı zamanda bir çekicilikte katar. İkinci modelimiz ise örgü. Pek çok kişinin klasik olarak gördüğü örgü saç modellerini daha modern bir şekilde daha salaş kullanmaya başladık bu salaş ve bohem tarzındaki örüğüler çok fazla sevildi ve kullanılmaya başlandı. Bu örgü saç modeli ile size ayrı bir hava ve çekicilik katacaktır. Geçmişten günümüze bayanların en çok tercih ettiği saç modeli ise topuzdur. Topuz bayanların kurtarıcıdır. Fakat sıkı bir topuk yerine daha salaş ve dağınık topuzlar sizleri daha çekici gösterecektir. Dalgalı saçlar da gene çok tercih edilen saç modellerindendir. Fakat daha çok doğal su dalgası seklide kullanırsanız daha çekici olacaksınızdır.

Kısa saç kullanmayı sevenler için yeni model küt saçlar tavsiye ederiz. Arkası kısa öne doğru uzayan küt saçlar sizlere daha çok çekicilik katacaktır. Erkekler genel olarak kısa saça nazaran uzun ve düz saçları daha çekici bulmaktadırlar. Uzun düz saç modelleri ile de karşı cinsi etkileyebilirsiniz. Son zamanlarda moda olan erkek gibi saçı 3 numaraya kestirmek de bazı erkeklere çekici gelebiliyor. Fakat bunu yapmak için yüz tipiniz çok önemli ve cesaret gerektiren bir saç kesimi. Kısa saç modellerinden gene erkek modeli dediğimiz saç tipleri de bazı bayanları çok çekici gösterebiliyor. Ama siz yine de uzun saçtan vazgeçmeyin daha çok model uygulayabilirsiniz. Düz fön yerine kırık fön çektirerek de farklı bir hava elde edebilirsiniz. Son olarak saçlarınızın arasına farklı renkler de attırarak çekiciliğinizi arttırabilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir


Etiketler:

Kadınların Çekici Görünmesini Sağlayan 10 Saç Modeli Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. Sefa Sen dedi ki:

  cok guzel olmus bence

 2. Nuran Yalcin dedi ki:

  ellleriniz dert gormesin

 3. Kutsal Mumcu dedi ki:

  harika

 4. Ezel Kilicli dedi ki:

  Bu saç modellerini denemem gerekli

 5. Ovunc Akbulut dedi ki:

  Ben böyle saç kestirsem mahalleye almazlar beni be

Sayfa başına git