Kadınların Beğendiği Erkek Sakal Modelleri


Kadınların Beğendiği Erkek Sakal Modelleri
30 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 436 kez okundu.

Erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarından biri de sakallarıdır. Artık günümüzde erkeklerinde bayanlar kadar kişisel bakımlarına önem vermesi ile birlikte çok fazla firma sakal bakımı için ürün çıkartmışlardır. Son zamanlarda uzun sakalında moda olması ile birlikte erkeler daha çok sakal bakımlarına zaman ayırmaya başlamışlardır. Peki, kadınların beğendiği erkek sakal modelleri nelerdir? Erkekler için pek çok sakal modeli bulunmaktadır. Bunlardan biri de son zamanlarda moda olan uzun üçgen sakal modelidir. Bu tarz bir sakal modeli için oldukça gür ve kalın telli sakallarınızın olması gerekmektedir. Genellikle bu tarz sakal tipi yüz hatları belirgin ve çıkık bir çeneye sahip olan erkeklere yakışmaktadır. Sizi daha karizmatik ve havalı gösterecek bu sakal aynı zamanda çok fazla da bakım gerektirmektedir.

Kadınların Beğendiği Erkek Sakal Modelleri

Bayanların Tercihi Kirli Sakal

 Geçmişten günümüze bayanların en çok erkelerde tercih ettiği sakal modeli kirli sakaldır. Ne çok uzun ne de çok kısa olan bu sakal modeli erkekler için kullanımı da kolay olan bir modeldir. Her yüz tipine giden bu sakal modeli çok fazla tercih edilmektedir. Bayanların tercihi kirli sakal erkekleri daha karizmatik göstermekte olup, bayanlarında dikkatini çekmektedir. Bir diğer sakal modeli ise oblong, uzun yüz tiplerinde görülmekte olup şakakları ve yanakları dolduran bir sakal türüdür. Çenede hiç sakal yoktur ve bıyıktan oluşmaktadır. Bu sakal modelini pek çok tarz olmuş ünlüde de görebilmemiz mümkündür.

Erkeklerde Sakal Modelleri

Erkekler genellikle yüz tiplerine göre sakallar seçmelilerdir. Örneğin uzun ve dağınık sakal modeli geniş yüzlü ve uzun yüzlü erkelerin daha da kaba bir görüntü oluşturmasına neden olacaktır. Bu yüzden geniş yüzlü erkekler daha çok kirli sakal ya da kısa sakal modellerini tercih etmelilerdir.  Erkeklerde sakal modelleri arasında yer alan diğer bir model ise Jack Sparrow modeli sakaldır. Bu model uzun olup uçlarına boncuk takılan daha çok hippi tarzı bir sakaldır. Bu sakal tarzını tercih eden kadınlarda bulunmakta olup farklı ve marjinal bir görüntü elde etmek isteyen erkekler tercih edebilirler. Kadınların beğendiği erkek sakal modellerini sizler ile paylaştık. Bu modelleri aynı zaman da trend olan modellerdendir.


Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Kadınların Beğendiği Erkek Sakal Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Yurt Uygun dedi ki:

    modeller çok güzel

  2. Tulin Boran dedi ki:

    Bu saç modellerini denemem gerekli

Sayfa başına git