Kadın kuaförlerinin favori kısa saç modelleri

Kadın kuaförlerinin favori kısa saç modelleri
29 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 1.001 kez okundu.

Kısa saç modelleri: Kadınlar ve saç kestirmek, hemde kısa saç kullanmak dediğimizde korkulu gözlerle baktıklarını rahatlıkla görebilirsiniz. Kolay kolay hiç bir kadın saçını kestirmekten pek haz etmez. Halbuki ne kadar çok yakışır, nasıl naif ve saygın, asil bir görüntüye sahip olurlar..

Deneyenler bilir; özellikle iş yaşantısı olan ya da yoğun bir hayatı olan kadınların tam olarak derdine devadır bu saçlar. Kolay şekil alır, kolayca yıkanır, vakit kaybetmeden evden çıkabilmenin sihirli anahtarıdır kısa saç modelleri.

Kısa saç modelleri kadın

Senin için bu modelleri incelerken kısa saç modelleri kadınlar tarafından genelde hafif dalgalı ve düz şekilde kullanıldığını farkettik. Düz saç şekli her ortama uyum sağlayan bir model olduğu için çoğunlukta tercih ediliyorken, hafif dalgalı modeller ise doğal bir görüntü oluşturduğundan en az düz kullanım kadar tercih ediliyor. Saçının kısalığına göre çok kısa olmadığı sürece özel bir gün sebebiyle sıkı veya dağınık topuz bile yapabilirsin. Hatta tamamen doğallıktan yana ve saçında ısı ve işlem uygulamak istemiyorsan saçın nemliyken başını aşağı eğip saçlarını elinle kuruttuğunda hem doğal bir hacim ve şekil vermiş olursun.


Bu kadar açıklamadan sonra modellerimizi merak ettiğini biliyoruz. Bu kesime kolay ikna olacağını da.. Hatta oldun bile 🙂 Hadi bakalım seni görsellerimizle başbaşa bırakıyoruz.

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Kadın kuaförlerinin favori kısa saç modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ovunc Akbulut dedi ki:

    bu konuyla alakali daha cok yazi bekliyoruz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git