İnce saçlar için saç modelleri 2018


İnce saçlar için saç modelleri 2018
15 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 727 kez okundu.

İnce saçlar için saç modelleri 2018

İnce saçlar için birçok fikriniz olabilir ama en önemlisi doğru seçimi yapmaktır.Doğru seçimi yaptığınız takdirde saçlarınız da dolayısıyla sizlerde mutlu olursunuz.Bayan için de erkek için de saçlar olmazsa olmazlardandır.Saçlarımıza bir şey olduğu zaman kısaca mutsuz oluruz.İnce telli saçlara sahip olan kişiler genelde saçlarının hacimsiz olduğundan şikayet ederler.İnce saçlı kişiler genelde rüzgara karşı ahenkle dans eden saçlarının olmamasından yakınmaktadır.İnce telli saçları olan kişiler şampuanlar ve alternatif yöntemlerle bu sorunu ortadan kaldırabilirler.Tabi bu herkeste faydalı olacak diye bir kaide yoktur.Bu yazımızda ince salar için saç modellerini paylaşacağız.

 

 

İnce telli saç nasıl kurutulmalıdır?

Saçınızın daha hacimli görünmesini sağlayacak ipuçlarından biri de kurutma tekniğidir. Yıkadığınız saçlarınızın fazla suyunu havlu ile kurulayın. Başınızı aşağıya eğin ve arkadan öne doğru saçlarınıza fön tutun. Saç diplerinizin kuruduğundan emin olduktan sonra başınızı kaldırıp yine arkadan öne doğru saçlarınıza fön tutun. Ters açı ile kuruttuğunuz saçlarınız daha kabarık görünecektir.Bunlar ince telli saçları kurutma tekniklerinden olmazsa olmazlardandır.


 

İnce telli saç modelleri

İnce saça sahip olan kişiler genelde kısa ve orta uzunlukta saç modellerini tercih etmektedirler.Şimdi sizleri ince telli saç modelleri ile başbaşa bırakıyoruz.Sizlere faydalı olacağına inandığımız bu modellerden memnun kalırsanız konu altından yorum bırakırsanız seviniriz.

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git