ilginç saç modelleri erkek


ilginç saç modelleri erkek
7 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 1.802 kez okundu.

İlginç saç modelleri erkek kesinlikle cesaret ister. Farklı tarzları yansıtan bu kesimler cesareti olan herkese yakışır. Yüz tipi standarttan biraz daha farklı olan erkekler bu ilginç saç modellerini seçebilirler. Günümüzde iş ve okul yaşantımızdan dolayı pek fazla rast gelmeyiz bu saçlara fakat sosyal yaşantısı olan ve bu tarzı çevresindekilere kabullendirmiş erkekler kendinden ödün vermezler.

İlginç saç modelleri erkek;

 

İlginç saç modelleri erkeklerin saçının rengini değiştirmesi veya kesimiyle oynamasından meydana gelir. Doğal renkteki ve boydaki saçını kendinde yapabileceğin birkaç ufak değişiklikle ilginç hale getirebilirsin. Örneğin; uzun bir saça sahipsen arkadan topuz şeklinde toplayıp önleri krepe yapman bile saçını dümdüz açık bırakmandan daha farklı bir hava verir.  Ya da kestirdiğin 2-3 numaralı bir saça sağ ya da sol tarafına sıra dışı çizgilerle de değişimi yakalayabilirsin.

İlginç saç modelleri erkek;

Bu tarz saçları kullanmak isteyen erkeklere tabi ki önerim uzun sakaldır. Saçı, sakal bütünler ve farklı bir tarza ulaşmanızı sağlar. Aynı zamanda oldukça karizmatik ve hoş gözükür.


Saç rengiyle oynamak istersen, saç uçlarını krepe şeklinde yukarı doğru tarayıp altta kalan bölgelere istediğin bir rengi uygulaman halinde yine farklı bir görünüme sahip olacaksın. Ya da saçın sadece belli bir bölgesine yine istediğin renkte bir balyaj atabilirsin.

Biliyorsun ki kadınların son dönemde en çok kullandığı gri saç ve balyaj. Bu modeli neden bir erkek kullanmasın? Aşağıdaki görsellerde de göreceksin, bir erkekte kadında olduğundan bile daha çekici duruyor. Gri boyalar akan ve yenilenmesi gereken boyalar olduğundan beğenmezsen tekrarlamazsın. Ama kısa süreli deneme olarak bir değişim yapabilirsin. Ve kendindeki farkı görmüş olursun.

Hadi senin için seçtiğimiz ilginç saç modelleri erkek görsellerimizi incele! Cesaretini topla ve uygula. Eğer daha fazlasını istiyorsan saç kesim modelleri, saç stilleri ve en güzel saç modelleri konularımıza da bakabilirsin.

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

ilginç saç modelleri erkek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ulku Yakin dedi ki:

    ben bunu uyguladim cok da begendim

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git