Hem dalgalı hem küt saç modelleri

Dalgalı Küt Saç Modeli

Kullanımı kolay ve modern küt saçları seviyor ama her gün aynı saçı kullanmak istemiyorsanız, ya da kısa model kütlerin yüz şeklinize uygun olmadığını düşünüyorsanız bir seçeneğiniz daha var; dalgalı küt saç modeli.

 

bayan küt saç modelleri
Dalgali saç modelleri
dalgalı kolay güzel saç modelleri
dalgalı küt saç modelleri
dalgalı küt saç modelleri
dalgalı küt saç modelleri 2017
dalgalı küt saç modelleri

Bu modelde klasik küt kesime nazaran saçlar daha uzundur ve omuzlara kadar yetişir. Ense isteğe göre açık bırakılıp arkadan öne doğru uzayan asimetrik bir kesim tercih edilebilir ya da omuz hizasında kesilebilir. Dalgalı küt saç modeli için önemli olan ön kısımlardaki saçlarınızın dalgalı bir model yapmaya yetecek kadar uzun olmasıdır.

 

dalgalı küt saç modelleri 2017
en güzel dalgalı küt saç modelleri
en güzel dalgalı küt saç modelleri
en güzel dalgalı orta saç modelleri
havalı dalgalı küt saç modelleri
katli kesim dalgalı
katlı kesim dalgalı kısa saç modelleri
kısa küt saç modelleri
kolay dalgalı küt saç modelleri
modern dalgalı küt saç modelleri
sarı dalgalı küt saç modelleri

 

Dalgalı Saç Modelleri  Daha Fazlası için Tıklayın

KÜT SAÇ MODELLERİ

Dalgalı modeller için isteğe göre perçem de bırakılabilir ancak kahkül konusunda dikkatli olunmalıdır. Kaşları açıkta bırakacak kadar kısa kahküller tamamen düz ve dalgalı saçlarınızla uyumsuz olacağından iyi bir tercih olmaz. Ancak kaşları örtecek kadar uzun kahküller de yüz şeklinize uymayabilir. Eğer uzun kahküller kullanmak istiyorsanız yüz şekliniz uzun, alın genişliğiniz fazla olmalıdır. Böylece hem kahkülleriniz yüzünüze yakışır hem de hafif bir dalga vererek onları da dalgalı küt kesim saçlarınıza uydurabilirsiniz.

Doğru kesime karar verdikten sonra doğal dalgalar elde etmek için birkaç seçeneğiniz var. Bunlardan ilki ve elbette en kolayı saçlarınızın zaten dalgalı olmasıdır. Böylece saçlarınızı kendi kendine kurumaya bırakırsınız ve dalgalar hazır. Ancak saçlarınız düzse bir saç maşası, bigudi ve ya başka alternatif yollarla dalgalandırabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorumlar Kapalı

SaçModellerimiz
İçeriklerin paylaşılması ve kullanılmasından yanayız. Sitemizdeki içeriklerimizi istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Bunun için konu linkini paylamanız yeterlidir.

Saç Modellerimiz sosyal medya hesaplarımız

Bizi Takip Edin

SaçModellerimiz.com
İletişim Sitemap Rss Gizlilik

Saçınız "markanızdır"