hafif uzun saç modelleri erkek


hafif uzun saç modelleri erkek
19 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 676 kez okundu.

Hafif uzun saç modelleri erkek:Uzun saç her erkeğe yakışmaz bu konuda anlaşalım. Fakat yakıştığındaysa kimselerin ulaşamayacağı mükemmel bir görüntü oluşturur. Aynı şey erkek hafif uzun saç modelleri için de geçerlidir.

 

Bazı erkekler ne çok uzun saç kullanmak ne de herkes gibi kısa olsun isterler. Aynı olmak yerine farklılık taşımayı isteyen beyler genelde hafif uzun duran ve istenildiği zaman kısa gibi gözükmesini sağlayabileceği saçları tercih ederler. Bir şirketin patronundan, üniversiteye giden bir öğrenciye kadar her yaşın erkeğine ayrı yakışan efsane modellerini seninle aşağıda görsellerde paylaştık.

hafif uzun saç modelleri erkek

Yakışıklı, karizmatik, seksi, saygın vb.. tüm sıfatları içinde barındıran bu muhteşem saç modellerini kim uygulamak istemez? O saçı istediğin zaman açık bırakıp sosyal yaşantında kullanabilir, istersen çok ciddi bir toplantıya saçını arkaya doğru tarayıp ve ufak bir topuz yapıp takım elbisenle katılabilirsin.


 

Saçların çabuk uzuyorsa, ya da daha uzunsa hemen bu modellere bak ve uygula. Eğer saçın zaten bu uzunlukta ve modeldeyse çok şanslısın!

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

hafif uzun saç modelleri erkek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Uysal Guney dedi ki:

    biraz daha uzun yazin bi dahaki sefere

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git