Çekici Erkeklerin Yeni Trendi: Gri Saç


Çekici Erkeklerin Yeni Trendi: Gri Saç
17 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.042 kez okundu.
Gri saç modelleri erkekler için kesinlikle cesaret isteyen saç modellerinden birisi. Yakışıp yakışmayacağı konusunda fikri bile olmasa herkesin gidip saçlarımı griye boyatayım diyemeyeceği bir renk erkekler için. Neden diye soracak olursanız, en başta herkesin kafasını çevirip size bakacağı gerçeği yatıyor.
İlgiyi her insan sever tabi ama burada bahsettiğimiz ilgi her zamankinden daha aşırıya kaçan bir ilgi. Rahatsız edici bakışlar olabileceği için insan biraz tedirgin olabiliyor. Ama bana kalırsa bu tarz bakışları asla ve asla umursamadan içinizden ne geliyorsa onu yapmanız hayatınızı daha anlamlı kılar. Bunun için yapmak istediğiniz ne varsa hemen yapmaya koyulun. Gri saçlara marjinal kafaları yüksek dozlarda yaşayan insanlarda daha sık rastlarız. Çünkü onlar farklı görünmekten asla çekinmeden diledikleri gibi yaşarlar. Bu da onların en belirgin özelliklerinde birisi.

Gri saç modellerini beğenip cesaret edemeyen beyler için en güzel örnek bunu başarmış olanlar olacak kesinlikle. Uzun saça, normal uzunlukta bir saça hatta kısacık 3 numara saçlara bile çok yakışan bu renk gerçekten de saçta çok güzel duruyor. Bazı beyler saçın tamamını gri yapmayıp belli bölümlerini yapabiliyor. Bu da ayrı ve hoş bir hava katıyor. Çok fazla olmamakla birlikte rengarenk yapanlara bile rastlayabilirsiniz.

Kendi tarzını yaratmış, kendine yakışanı iyi analiz etmiş ve ne yaptığını bilen insanlar hiç çekinmeden saçlarını grinin her tonuna boyayabiliyor. Bazısı düzenli olarak her ay boyarken bazısı açılmış haliyle devam ediyor. Ne yalan söyleyeyim saçın ilk yaptığınız hali güzel olsa da ilk açılmaya başladığı hali de çok güzel bence. Açılmasını beklemeden boyamıyorsanız eğer grinin türlü türlü tonlarını saçlarınızda konuk etmeniz mümkün olabiliyor. İlla hemen boyayacağım demiyor iseniz kesinlikle o renklere de şahit olun derim. Gri saç bana kalırsa en çok normlar uzunluktaki saçlara gidiyor. Ne çok uzun ne çok kısa. Bunu da dip not olarak belirtmiş olayım. Şimdi sizler için seçtiğimiz gri saç modellerini inceleyebilirsiniz. Eminiz ki aralarında “oha for” diyeceğiniz kadar yakışmış saç modellerine rastlayacaksınız. Denemeye ne dersiniz?

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Çekici Erkeklerin Yeni Trendi: Gri Saç Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Pervin Dal dedi ki:

    Bu saç modellerini denemem gerekli

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git