Genç erkek uzun saç modelleri


Genç erkek uzun saç modelleri
23 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 596 kez okundu.

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Genç erkek uzun saç modellerinin erkeklerde yarattığı çok farklı bir hava var. Bazılarına o kadar çok yakışıyor ki kısa saçlı halini anımsamakta zorlanacak duruma geliyoruz. Hafif bir rockçı havası olmuyor mu ya sizce de. Hepsi için geçerli  olmasa da oluyor birazcık ya. Neyse konuyu kaynatmayayım. Uzun saçın bakımı da elbet zor. Her güzel şeyin bir zorluğu vardır ama bazı erkeklerimiz kadınlardan daha iyi bakıyor saçlarına. Bu konuda kesinlikle hakkını yememeliyiz beylerin. Genç erkek uzun saç modelleri için bir sürü örnek var elimizde. Sizler için bir derleme yaptık. Seçin seçin uzatın vallahi. Genç erkekler için önerebileceğimiz diğer erkek saç modelleri ve uzun saç modelleri içeriklerimize de ilgili kategoriden bakabilirsiniz.

Genç erkek uzun saç modelleri

Genç erkekler için bu uzun saç modelleri kişiye büyük hava katıyor. Toplandığı zaman mı dersiniz açıkken mi dersiniz her türlü güzel gidiyor ya. Saçlar uzun sakallar kirli gözlükler takılmış. Tamamen kendilerine ait bir stil. Hiçte aykırı durmuyor ayrıca. Bakan gözlerini alamıyor , tekrar tekrar bakıyor. Hemen gözünüzde canlandı değil mi? Bu tarz ile kesinlikle bizimlesiniz. Tartışmaya açık bir konu bile olamaz.

Bazı erkekler bu uzun saçları değişik şekillerde kullanabiliyor. Örgü şeklinde, topuz şeklinde , dağınık şekilde ve daha bir sürü şekillerde. Hepsi birbirinden güzel ve alımlı stiller. Saç stilleri içeriklerimizi de incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz

 


Genç erkek uzun saç modelleri

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Genç erkek uzun saç modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Turker Turan dedi ki:

    tesekkurler

  2. Iffet Mumcu dedi ki:

    bu tarza bayiliyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git