Gelin Topuzu Nasıl Yapılır?

Gelin Topuzu Nasıl Yapılır?

Eğer siz de düğün gününüzün büyük bir kısmını kuaförde geçirmek ve yüzlerce lira para harcamak istemiyorsanız düğün saçınızı ve makyajınızı kendiniz yapabilirsiniz. Bu yazımızda düğün konseptlerine göre hangi gelin topuzu modelinin nasıl yapılacağından kısaca bahsedeceğiz.

2017 topuz saç foto
en güzel gelin topuzu
en güzel gelin topuzu saç
en iyi topuz
en kolay gelin topuz saçlar
gelin başı
gelin topuzları
gelin topuz örnekleri
gelin topuzu
gelin topuzu nasıl yapılır
gelin topuzu nasıl yapılır 2017
topuz modelleri
topuz
topuz saç 2017
topuz saçlar
topuz saç modelleri
topuz saç resim

Salon düğünleri ile başlayalım. Şık bir salon düğünü için yapacağınız saç modeli tercihi düğünün konseptine uyacak biçimde şık ve ağır olmalıdır. Bunun için ideal topuz modeli tepeden olmakla beraber enseden topuz modelleri de tercih edilebilir.
Tepeden gelin topuzu modelini yapmak için işe saçlarınızı düzleştirerek başlayın. Daha sonra saçlarınızın üst kısımlarından orta kalınlıkta bir katman ayırarak saçınızın altta kalan kısımlarıma hafifçe krepe atın. Yalnızca saçınızın arka kısımlarında krepeyi belirginleştirin ki saçlarınız hacimli görünsün. Daha sonra saçlarınızı isteğinize göre geriye doğru tarayarak ya da ortadan ikiye ayırarak saçınızın tepesinde ya da isteğe göre ensenizde konumlandırın. Saçlarınızı sıkıca topladığınıza emin olduktan sonra bir topuz tokası yardımıyla ya da saçlarınızı özenle kendi etrafında dolayarak bir topuz elde edin. Tel tokalar yardımıyla iyice tutturduğunuzdan emin olun. Son olarak saçlarınızı biraz argan yağı ya da spreyle iyice sabitleyin. Bu aynı zamanda elektiriklenmeyi de engelleyecektir.

 

Gelin Saçı Modelleri 2017 Düğün Saç Kesimleri

Topuz saç modelleri son derece sade olduklarından düğünün konseptine uygun hale getirmek için gelin tokası ya da gösterişli bir duvak ile desteklenmelidir. Tepede konumlandıracağınız bir topuz için seçtiğiniz duvak ta tepeden, topuzunuza tutturulmalıdır.

Yorum yapılmamış

Yorumlar Kapalı

SaçModellerimiz
İçeriklerin paylaşılması ve kullanılmasından yanayız. Sitemizdeki içeriklerimizi istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Bunun için konu linkini paylamanız yeterlidir.

Saç Modellerimiz sosyal medya hesaplarımız

Bizi Takip Edin

SaçModellerimiz.com
İletişim Sitemap Rss Gizlilik

Saçınız "markanızdır"