Gelin Saçı Modelleri 2017 Düğün Saç Kesimleri


Gelin Saçı Modelleri 2017 Düğün Saç Kesimleri
25 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 1.165 kez okundu.

Gelin saçı modelleri hayatımızın en önemli sayabileceğimiz saç modellerinden biri değil mi sizce de. Hiç bir saçınıza bu kadar özendiğiniz oldu mu diye de sorabilirim?  Olmamıştır, eminim. Kuaförünüzden günler öncesinden randevunuzu alıp saatlerce zaman ayırdığınız bir kuaför macerasından bahsediyorum? E belki yine düğünün öncesinde nişan, kına gibi özel günlerde. Ki onlarda bile çok abartılı vakitler harcayanlar da muhakkak oluyordur. Ama düğün başka! Her ayrıntısı harika olmalı. Saçlarınızın her noktası bir yola çıkmalı böyle bir günde. Kuaförünüze adeta bir profesyonel kadın kuaförü olarak bakar ve istediğiniz saçın aynısını yapmasını istersiniz. Bunun için öncelikle gerçekten profesyonel birini seçtiğinizden emin olmanız gerekiyor tabii ki. Size , gelinliğinizi de göz önünde tutarak saç modelleri önerebilmeli. Ancak siz ne istiyorsanız onu aynen yapmaya çalışmalı.

Modern Dağınık Gelin Saçı Modelleri 2017

Böyle bir yerde olduğunuza eminseniz, gönül rahatlığı ile koltuğunuza yaslanıp kuaförünüzün sihirli ellerine saçlarınızı bırakabilirsiniz. Eğer gelinliğiniz çok kabarık çok taşlı işlemeli ise saçınızda biraz sadelik tercih edebilirsiniz. Ancak tam tersi gelinliğinizi sade seçtiyseniz saçınız ile bomba etkisi yaratmak oldukça etkili olabilir. Eğer gelinlik transparan modellerden biriyse veya sırt dekoltesi gibi ayrıntıları var ise saçınızda topuz modellerinden birini seçerek gelinliğinizin modelini ön plana çıkarabilirsiniz. Fakat gelinliğinizin arkası sıradan modellerden ise saçınızı açık modeller ile de değerlendirebilirsiniz. Yapacağınız tüm tercihler sizi motivasyon açısından etkileyecektir. Birçok model olduğu için seçim yapmakta zorlanacaksınız. Birkaç model arasında defalarca düşüneceksiniz, ama önünde sonunda doğru saçı bulacaksınız. Fakat bu seçme işlemini son ana bırakmamalısınız.

Düğün Açık Gelin Saç Kesimleri

Kafanızda kuaföre gitmeden önce muhakkak modelleri belirleyip yapabilirseniz seçmiş olmanız sizin için zaman kazandıran bir faktör olacaktır. Zaten kuaförünüze gittiğinizde size orada da birçok fikir sunulacağı için kafanız iyice allak bullak olacak. Bu durumu yaşamamak için en temizi bu işlemi kuaföre gitmeden halletmek deriz biz. İşte bizde tam bu noktada size yardımcı olmak adına bu fotoğrafları derledik ve bu mutlu ancak bir o kadar stresli anınıza ortak olmak istedik. Belki burada göreceğiniz modellerde gelin saç modelinizi seçmenizde size yardımcı olabilir. Şimdiden mutluluk dolu anlar diliyoruz!

Bunlar da ilgini çekebilir


Etiketler:

Gelin Saçı Modelleri 2017 Düğün Saç Kesimleri Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Uysal Guney dedi ki:

    gercekten cok begendim

  2. Aysun Demir dedi ki:

    Bu saç modellerini denemem gerekli

  3. Pervin Dal dedi ki:

    sac kesimleri icin sizden baskasini bilmiyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git