Gelin olacakların tatlı telaşı: Gelin Topuz modelleri

Gelin Topuzu Modelleri

 

İster günlük kullanım ister özel günleriniz için olsun her zaman doğru saç modelini seçmenin bazı püf noktaları vardır. Bunlardan yüz şekli değişmeyen kuraldır. Ancak bunun yanında değişken pek çok kural vardır. Bu yazımızda düğün için saç modeli tercih ederken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden ve gelin topuzu modellerinden bahsedeceğiz.

Düğününüz için saç modeli tercih ederken dikkat etmeniz gereken etmenler yüz şeklinizin yanında düğününüzün konsepti, duvağınız ve gelinliğinizin modelidir. Eğer topuz gelin saçı modellerinden birini tercih etmeyi düşünüyorsanız sizin için ideal gelinlikler straplez modellerdir. Bunun yanında düğün konseptinize göre tercih edebileceğiniz gelin topuzu modellerinden bahsedelim.

 

 

2017 gelin saçı
2017 topuz
bayan saç
bayan saç modelleri
gelin saçı modelleri
gelin saç örnekleri
gelin saç örnekleri
gelin topuz modelleri
gelin topuz modelleri en güzelleri
gelin topuz örnekleri
gelin topuzu nasıl yapılır
gelin topuzu örnekleri

hoş gelin topuz modelleri
kadın saç modelleri
kadın saç modelleri 2017
topuz örnekleri
yeni gelin topuz örnekleri
yeni saç modelleri
gelinler için topuz modelleri

Eğer kır düğünü planlıyorsanız saç modeliniz konsepte uygun olarak doğal ve iddiasız olmalıdır. Bunun için salaş modellerden yana tercih yapmanız iyi olacaktır. İdeal saç modeli ise enseden toplanmış salaş gelin topuzu modelidir. Bu modelde saça önceden su dalgası verilir. Daha sonra saçın arka kısımları krepe ile hacimlendirilerek dağınık bir biçimde toplanan saç ensede sıkıca toplanarak topuz yapılır. Son olarak yanlardan birkaç bukle saç çıkarılarak salaş görünüm tamamlanır. Bu modeli araya sıkıştıracağınız bir örgü ya da çiçeklerle hareketlendirebileceğiniz gibi papatyadan yapacağınız bir taç da düğününüze son derece uygun olacaktır. Ancak taç yapacaksanız papatyaların solmaması için sprey sıkmayı unutmayın.


Gelin Saçı Trendleri: Dalgalı Gelin Saç Modelleri


Son olarak düğün günü oldukça uzun sürecektir ve saçlarınızın bozulmaması için iyi sabitlendiğinden emin olmalısınız.

Yorum yapılmamış

Yorumlar Kapalı

SaçModellerimiz
İçeriklerin paylaşılması ve kullanılmasından yanayız. Sitemizdeki içeriklerimizi istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Bunun için konu linkini paylamanız yeterlidir.

Saç Modellerimiz sosyal medya hesaplarımız

Bizi Takip Edin

SaçModellerimiz.com
İletişim Sitemap Rss Gizlilik

Saçınız "markanızdır"