Evde kolayca yapabileceğiniz bayan saç modelleri yeni

Evde kolayca yapabileceğiniz bayan saç modelleri yeni
15 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 625 kez okundu.

Evde Yapılabilecek Bayan Saç Modelleri

Saçlarımız bizi bakımlı ve güzel gösteren en önemli etkenlerden biri. Ancak günlük hayatın karmaşası içinde saçlarınıza ayıracak yeterince vakit bulamıyor olabilirsiniz. Ancak bu bakımlı ve güzel görünen saçlara sahip olamayacağınız anlamına gelmez. Aceleyle hazırlanırken 10 dakikadan daha az vaktinizi alacak saç modellerini keşfederek hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Peki nedir bu evde yapılabilecek saç modelleri?

 

Bunlardan ilki ve en kolayı elbette topuz. Eğer saçlarınız yağlanmaya başlamışsa ancak saçınızı yıkayacak vaktiniz yoksa bir kuru şampuan ve topuz gününüzü kurtaracaktır. Tepeden toplanmış günlük bir topuz için saç diplerinize kuru şampuan sıkarak işe başlayın. Bu hem saçlarınızın yağlı görünmesini engelleyecek hem de daha hacimli olmalarını sağlayacaktır..Daha sonra saçlarınızı geriye doğru tarayarak tepede ya da isteğinize bağlı olarak ensenizde konumlandırarak sıkıca toplayın. Eğer dağınık bir görünüm istiyorsanız kulaklarınızın yanlarından ve ön kısımlardan birkaç tel saç çıkarabilirsiniz. Daha şık bir görünüm istiyorsanız spreyle saçınızı sabitleyin ki elektriklenmesin.

Gelelim bir diğer kolay saç modeline. At kuyruğu saç modelleri. At kuyruğu saç modelleri de çok vaktinizi almayacak yapımı kolay modellerdir. Üstelik saçınızın uzun kalan kısmını örerek ya da su dalgası vererek saçlarınızı hareketlendirebilirsiniz.


At kuyruğu saç modellerini arama yaparak bulabilirsiniz. Ya da    At kuyruğu saç modelleri tıklamanız yeterli olacaktır 

Son olarak, saçlarınızı dağınık bırakmak istiyor ancak düzleştirecek ya da fön çekecek vaktiniz yoksa hazırlanmaya başlamadan önce saçınızı hafifçe nemlendirerek iki ya da üç tutam halinde örün. Hazırlandığınız süre boyunca şekillenen saçlarınızı dışarı çıkmadan açın ve su dalganız hazır.

GALERİMİZİ GEZİN LÜTFEN.RESMİN BİR TANESİNE TIKLAMANIZ YETERLİ.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git