Erkeklerde Top Sakal Modası


Erkeklerde Top Sakal Modası
5 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 486 kez okundu.

Geçmişte günümüze her şeyin değiştiği gibi erkelerin ve kadınların giyinişleri, tarzları, saç ve sakal yapma şekilleri de değişmiştir.  Herkesin bir tarzı olduğu gibi sakal kesme şekilleri de değişmiştir. Bir erkeğin sakalı imzası niteliğindedir. Kadınların dikkatini çekmek için ise değişik sakal şekilleri bulunmaktadır. Bunlardan birisi olan erkelerde top sakal modeli çok tercih edilen ve kadınlar arasında çok beğenilen bir modeldir. Top sakal modası henüz yeni yeni moda olurken bundan önce ise sakalsız erkeler çok beğenilmekteydi. Sinek kaydı denilen bebek yüzlü erkeler daha çok dikkat çekerken şimdi ise sakallı erkeler daha çok tercih edilmekte ve kadınları cezp etmektedir.

2017 Yılı Sakal Modelleri

2017 yılının son aylarına doğru yaklaşırken erkek sakal modellerini en çok tercih edilenleri paylaşacağız. Bu yıl sakal modelleri erkeklerde top sakal modası ile başlamıştır. Devamında kirli ve salaş sakal modelleri çok tercih edilenler arasında yer almıştır. Erkekler açısından da rahat bir modeldir. Çünkü sakalın doğal halidir. Uzun favorili saklar da bu yılın modasıdır diyebiliriz.  Kadınlar açısından uzun favoriler çok beğenilmese de erkelerin en sevdiği modellerdendir. Her erkek kendisine yakışan sakal modelini tercih etmelidir. Ayrıca çeneyi saran sakla modellerini de bu yıl çok görmüş olmalısınız. Bu model sakal erkekte gerçekten de dikkat çekmektedir. Çoğu erkeğe yakışmaktadır fakat bazı erkeler de beğeni görmemektedir. Bıyık bir erkeğin yüzünde olmazsa olmazlarındandır diyebiliriz. Eski dönemlerde meşhur olan bıyık modası bu yıl da erkelerin çok kullandığı ve kadınların gözdesi durumuna gelmiştir.  Ayrıca bıyık bırakmak güven sahibi erkelerin işidir.

Sakal Bakımı


Sakal bıraktınız fakat bakımını yapmanız da bıraktığınız model kadar önemlidir. Sakalarınızın sağlığı ve gürlüğü için düzenli bakım serumları ve bakım yağları kullanabilirsiniz.  Sakalınıza bir sabun dahi kullanacak olsanız bu ürünün sakarlı için üretilmesi önemlidir. Diğer türlü sabunlarla yıkamayınız. Sakalınızın bakımını yapmadan önce temiz olması gerekmektedir. Bu yüzden öncelikle sakallarınızı normal bir şampuan ya da saklarınızda kepek var ise kepeğe karşı şampuanlarla yıkayabilirsiniz. Sakal bakımı ve sakallar hakkında sizlere gerekli olan bilgileri sunduk. Top sakal modellerine resimlerden inceleyerek bakabilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Erkeklerde Top Sakal Modası Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. Uysal Guney dedi ki:

  iste bu yaa cok guzel olmus

 2. Ceren Ata dedi ki:

  sac kesimleri icin sizden baskasini bilmiyorum

 3. Bengi Karan dedi ki:

  mukemmel olmus

 4. Kamer Guven dedi ki:

  bu konuyla alakali daha cok yazi bekliyoruz

 5. Gulus Cumali dedi ki:

  Bu saç modellerini denemem gerekli

Sayfa başına git