Erkeklerde Saç Seyrelmesine Kesin Çözüm


Erkeklerde Saç Seyrelmesine Kesin Çözüm
19 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 325 kez okundu.

Saç, hem erkeler için hem de bayanlar için en önemli aksesuardır. Özellikle erkekler de görülen seyrelmeler ve yaş ilerledikçe ortaya çıkan kellikler ile erkekler farklı çözüm yolları aramaya başlamışlardır. Bu seyrelmelerin sebebi saç derisine çok fazla kimyasal maddenin temas etmesidir. Öncelikle saç dökülmelerinizi önlemek için daha doğal yöntemleri tercih etmelisiniz. Kullandığınız şampuan mentollü ya da parfümü yoğun bir şampuan ise içerisinde çok fazla kimyasal madde bulunmaktadır. İşe ilk olarak şampuanınızı değiştirmek ile başlayabilirsiniz. Daha doğal şampuanlar ya da bebek şampuanlarını kullanabilirsiniz. Ya da eskiden beri kullanılan bir yöntem olan sabunu tercih edebilirsiniz. Erkeklerde saç seyrelmesine kesin çözüm olarak mutlaka kimyasallardan uzak durmalısınız. Bunun için de en iyi yöntem sabun olacaktır. Başlangıç için saçlarınızı biraz sertleştirse de zamanla saçınız sabuna alışacak ve saçınız eski haline geri dönecektir.

Erkeklerde Saç Seyrelmesine Kesin Çözüm

Erkeklerde Saç Dökülmesini Engellemek İçin Doğal Yöntemler

Saç dökülmesini engellemek için şampuandan sonra kullanılan jöle gibi saç bakım ürünlerini de saç diplerinize, derinize uygulamadan sadece uçlarına uygulamalısınız. Olabildiğince saç derinize kimyasal madde değdirmemelisiniz. Tüm bunlara dikkat ettikten sonra bitkisel yağlar kullanarak saçlarınızın dökülmesini engelleyerek daha bakımlı ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz. Erkeklerde saç seyrelmesine kesin çözüm olarak ilk denemeniz gereken tatlı badem yağıdır. Bu tatlı badem yağı saçınızın yıpranmış görüntüsünü yok edecek ve daha yumuşak bir yapıya sahip olmasını sağlayacaktır. Tatlı badem yağı aynı zamanda kıl da çıkartması ile bilinen bir yağ olup, saç bakımları için oldukça tercih edilen bir yağdır. Bu yağı saç derinize kadar tüm saçlarınıza uygulayın ve saç derinize masaj yaparak kan akışınızı hızlandırın. Bu şekilde hem saçlarınız daha çabuk uzayacaktır hem de belli bölgelerde saçlar çıktığını göreceksinizdir.

Erkeklerde Saç Seyrelmesine Kesin Çözüm


Saç Dökülmesi İçin 10 Yağ Karışımı

Saç dökülmesi vitamin eksikliğinden de kaynaklanan bir rahatsızlıktır ve bunun için doktor tavsiyesinde eczaneden saç dökülmesi için içerisinde 10 tane yağın bulunduğu bir kür alabilirsiniz. Erkeklerde saç seyrelmesine kesin çözüm olacak olan bu kür sizlerin kısa zamanda saçlarını da gürleştirecek bir karışımdır.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Erkeklerde Saç Seyrelmesine Kesin Çözüm Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Ezel Kilicli dedi ki:

  Ben böyle saç kestirsem mahalleye almazlar beni be

 2. Esen Yanki dedi ki:

  bu modelden baska var mi

 3. Halime Ersoy dedi ki:

  elinize saglik

 4. Halime Ersoy dedi ki:

  Ben böyle saç kestirsem mahalleye almazlar beni be

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git