Erkeklerde 3 Numara Saç Modelleri


Erkeklerde 3 Numara Saç Modelleri
19 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 312 kez okundu.

Kendilerine güvenen erkekler tarafından tercih edilen erkeklerde 3 numara saç modelleri çok kısa saçlarla bile nasıl karizmatik olunacağının göstergesidir. Bu tip saçları özgürlüklerine düşkün ve daha baskın karakterli erkekler tercih eder. Bu erkeklerin bir stili vardır ve başkalarının kendileri hakkında ne düşündüğü o kadar da önemli değildir. Üç numara saç kesiminde saç uzunluğu en fazla iki santim olur. Kimi erkek uzun saçlarla bile yeterli karizma sağlayamazken bu öz güvenli erkekler iki santimlik saç boylarıyla son derece karizmatik olmayı başarırlar.

Erkeklerde 3 Numara Saç Modelleri

Hangi Erkekler 3 Numara Saç Kesimi Kullanmalıdır?

Her erkek için uygun olmayan erkeklerde 3 numara saç modelleri özellikle kulak yapıları muntazam olan erkekler tarafından tercih edilmelidir. Kepçe kulak olarak tabir edilen kulak yapısı olan erkekler bu kadar kısa modelleri kullanmaktan kaçınmalıdır. Erkeklere büyük bir çekicilik katan bu saç modelinin her erkek için uygun olduğunu düşünmek büyük bir yanılgı olacaktır. Özellikle renkli gözlü erkekler daha seksi ve erkeksi bir hava kattığı için bu saç kesimini tercih edebilir. Bu saç modelini kullanacak olan erkeklerin kafa anatomileri de çok önemlidir. Kafa yapısının yuvarlak olmaması durumunda bu kısa saç modeli tercih edilmemelidir.

Saçları dökülmeye başlayan erkekler bunu kamufle etmek amacıyla 3 numara kesim kullanabilirler. Özellikle şakak bölgelerinde meydana gelen dökülmeleri gizlemek adına en uygun model kabul edilir. Erkekler bu saç modelini kaliteli bir saç makinesiyle evde kendileri de uygulayabilirler.


Erkeklerde 3 Numara Saç Modelleri

Kirli Sakal İle Kullanım

Sakalsız erkekler 3 numara saç modelleri kullanacaklarsa kirli sakal bırakmayı ihmal etmemelidir. Bu saç modelinin kirli sakalla büyük bir uyum sağladığı ve çok daha çekici durduğu ortadadır. Sakal kullanmak istemeyen erkekler küpe kullanarak bu açığı kapatabilir.

Kullanımı kolay olan erkeklerde 3 numara saç modelleri bakım için uzun zaman ayırmayı gerektirmez.  Özellikle zamansızlıktan yakına erkekler bu modeli tercih ederlerse zamandan ne kadar tasarruf ettiklerini görürler. Uzun saç kullanımı nedeniyle oluşan saç sorunları 3 numara saç kullanılmaya başlanmasıyla ortadan kalkar. Düzgün ve orantılı yüz hatlarına sahip erkekler bu saç modelini kullandıkları zaman güzelliklerini daha vurgular hale gelirler.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git