Erkekler İçin En Popüler Saç Modelleri


Erkekler İçin En Popüler Saç Modelleri
8 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 425 kez okundu.

Erkekler arasında uzun saç, yıllardan beri yaygınlık gösteriyor. Erkeklerin de kadınlar kadar güzel saçları olabileceğini ortaya koyan bu moda, uzun süre devam edecektir. Uzun saçlar, bakımı ve temizliği için zahmetli olsa da, özellikle genç ya da özgür görünmeyi seven erkekler için çok şık ve karizmatik bir görünüm sağlayabilmekte.

Saç uzaymayı tercih eden erkeklerin sayısındaki artış, erkekler için saç modelleri arasında da çeşitliliği beraberinde getiriyor. Artık uzun erkek saçları, çok çeşitli kesim ve model şekliyle kullanılabiliyor.

Erkekler İçin En Popüler Uzun Saç Modelleri

Erkek Topuzu 

Son yıllarda oldukça moda haline gelen erkek topuzu, özellikle düz saçlı erkekler için oldukça kullanışlı bir model. Tüm saçın başın arka kısmında, bir lastik toka kullanarak topuz hale getirilmesiyle oluşan basit ama şık model, kirli sakalla da iyi bir uyum sağlıyor.


Erkekler İçin En Popüler Uzun Saç Modelleri

Mohawk 

Amerika’da oldukça yaygın kullanılan modele ülkemizde çok sık rastlanmasa da, son yıllarda popülerliği artıyor. Saçın yalnızca bir kısmının uzatıldığı Mohawk modeli, dikkat çekici görünümüyle genç erkekler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Erkekler İçin En Popüler Uzun Saç Modelleri

Atkuyruğu

Kadınların kullanımı kolay olduğu için tercih ettiği at kuyruğu modeli, erkek saçı için yagın bir kullanıma sahip. Saçın hızlıca toplanabilmesini ve karizmetik bir duruşun elde edilmesini sağlayan at kuyruğu, son yıllarda dağınık modelleriyle de dikkat çekiyor. At kuyruğunun arka tarafta dağınık şekilde bırakılması, kuralları sevmeyen erkeklerin kendilerini ifade edebilmelerinin bir yolu olmasının yanı sıra, yazlık ve salaş gömleklerle beraber dikkat çekici bir uyum sağlıyor.

Saçın üst taraflarından alınıp arkada lastik tokayla bağlanması şeklinde oluşturulan yarım at kuyruğu da, uzun zamandır erkekler arasında oldukça yaygın bir model. Saçın uzunluğunu belli eden aynı anda da toplu durmasını sağlayan yarım at kuyruğu, pratik olduğu kadar şık bir kullanım sağlıyor.

Dalgalı Saçlar 

Erkeklerde dalgalı saç modellerinin serbest bırakılması, doğal ve sempatik bir görünüm kazandırabiliyor. Dalgalı saçların serbestçe omuzlara döküldüğü modellerin popüler olmasıyla beraber, saçı uzun erkekler de saçlarını dalgalandırarak kullanabiliyor. Şekillendiri köpükler ve bakım malzemeleri ile düz saçların kolayca dalgalandırılabilmesi ile doğal ve özgür bir görünüm elde edilebiliyor.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Erkekler İçin En Popüler Saç Modelleri Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. Ceyhan Fahri dedi ki:

  elinize saglik

 2. Nuran Yalcin dedi ki:

  sac kesimleri icin sizden baskasini bilmiyorum

 3. Uysal Guney dedi ki:

  bu tarza bayiliyorum

 4. Berna Ertegun dedi ki:

  ben bunu uyguladim cok da begendim

 5. Ezel Kilicli dedi ki:

  elinize saglik

 6. Esen Yanki dedi ki:

  Berberime söyledim bu tarz kestir diye. Kesemedi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git