Erkekler İçin Düz Saç Modelleri


Erkekler İçin Düz Saç Modelleri
15 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 491 kez okundu.

Günümüzde erkekler de bayanlar kadar kişisel bakımlarına çok önem vermektedirler. Bu kişisel bakımları arasında da en çok saç ve sakal bakımlarına önem vermektedirler. Saç hem erkekler için hem de bayanlar için en önemli aksesuardır. Son zamanlarda erkek trendlerinde sık sık karşılaştığımız düz saç modelleri ile pek çok erkek cool bir görünüme kavuşmaktadır. Erkekler için düz saç modelleri arasında en çok tercih edilen uzun düz saç modelleridir. Uzun düz saçlar ile erkekler daha havalı ve tarz sahibi bir görünüme ulaşmaktadırlar. Bu uzun düz saç modelini kullanırken erkekler genellikle atkuyruğu şeklinde bu saçı tercih etmektedirler. Düz atkuyruğu modeli ile oldukça havalı bir görünme ulaşmaktadırlar. Ya da düz ve uzun saçlarını topuz yaparak salaş bir görünüme kavuşmaktadırlar.

Erkeklerde Kısa Düz Saç Modelleri

Düz saç modeli erkeklerde oldukça cool bir tarz yaratmaktadır. Genellikle erkekler düz saç modellerinde kısa modelleri tercih ederek yana doğru taranmış, fön çekilmiş düz saç modellerini kullanmaktadırlar. Bu modeller oldukça şık ve bakımlı bir görünüm oluşturduğu için erkeklerin daha çok tercih ettiği saç modelleri arasındadır. Özellikle kirli sakal ile birlikte bu kısa düz saç modeli karakteristik bir yüz hattına sahip olan erkeklerde oldukça karizmatik bir görünüm oluşturmaktadır. Hipster sitili ile de erkekler oldukça karizmatik bir görünüm oluşturmaktadırlar. Bu saç modeli omuzlarda biten düz saç modeli olup oldukça şık bir görünüm oluşturmaktadır. Erkekler için düz saç modelleri denildiğinde Hipster sitili çok fazla tercih edilen bir modeldir.

Hacimli ve Gür Düz Saçlar

Özellikle gür saçlara sahip olan erkeklerin hacimli bir görünüm oluşturmak için düz saçlarını kısa ve katlı bir biçimde kestirmeleri ile daha gür bir görünüme ulaşmaktadırlar. Undercut saç modeli de erkekler için düz saç modelleri arasında çok popüler olan bir modeldir ve sıklıkla sokakta gördüğümüz bir saç tipidir. Bu model yanları kısa bırakılmış olup üstleri uzun bırakılan bir saç modeli olup, erkeklerin oldukça havalı bir saç modeline ulaşmasını sağlayan bir görünümdür. Bu saç tipi ile oldukça havalı ve tarz sahibi bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir


Etiketler:

Erkekler İçin Düz Saç Modelleri Konusuna 9 Yorum Yapıldı
 1. Kamer Guven dedi ki:

  bu tarza bayiliyorum

 2. Pak Tufan dedi ki:

  tekrardan cok sagolun

 3. Goksu Gulen dedi ki:

  iste bu yaa cok guzel olmus

 4. Eren Menderes dedi ki:

  biraz daha uzun yazin bi dahaki sefere

 5. Ezel Kilicli dedi ki:

  sac modelleri konusunda zirvedesiniz

 6. Ezel Kilicli dedi ki:

  cok guzel olmus bence

 7. Beyaz Pasa dedi ki:

  sac kesimleri icin sizden baskasini bilmiyorum

 8. Kamer Guven dedi ki:

  bu modelden baska var mi

 9. Aysun Demir dedi ki:

  mukemmel olmus

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git