Erkekler için Düz-Kısa Saç Modelleri


Erkekler için Düz-Kısa Saç Modelleri
15 Ekim 2018 tarihinde eklendi, 124 kez okundu.

Erkeklerin genel kısmında düz ve kısa şekli bulunmaktadır. Birçok erkek, kısa saç modeline sahip olduğu için saçına şekil verme konusunda sıkıntı yaşayabilir. Bu durumu tersine çevirmek ve kısa saç modelinize şekil deneyimi yapabilirsiniz.

Size tavsiye edeceğimiz kısa ve düz saç modelini kullananlar yanları oldukça kısa kestirilip üst kısımları uzatılabilir. Uzun zamanların trendleri olan bu model, uzun süre de trendler arasında kalacak gibi duruyor. Bu saç modeli sayesinde saçlarınızın güzel bir modele sahip olmasını ve saçlarınızın yanlardan kabarmasını engelleyebilirsiniz. Kısa-düz olan saç modelinize ise Jole yardımı alabilirsiniz, Jole’nin saçlarınızı döktüğünü hissediyorsanız limon kullanmanızı tavsiye ederiz. Limon saçınızı hem sertleştirmeye hem de parlak, güçlü bir yapıda olmasını sağlar. Farklı bir görüntü arayanlara da yanları kısaltıp önleri geriye doğru tarayabilirsiniz böylelikle özel bir görüntüye sahip olabilirsiniz.


3 Numara Saç Modeli

Ülkemizde başta olmak üzere dünya genelinde her zaman popülerliğini koruyan kısa saç modeli arasında 3 numaralı saç modeli gelmektedir. Erkek kısa saç modelini denemek isteyen ya da saçlarının kırıldığını, döküldüğünü hissederek 3 numaralı saç modelini denemektedir. Üç numaralı saç modeli eskiden saçın her yerinin üç numaraya vurulması ile bilinirdi. 2018 yılı 3 numara saç modeli ise büyük bir değişim ile karşımızdadır. Alınları açılan erkekler ise 3 numarayı genellikle bu yüzden tercih etmektedir. Erkekler arasında çok tercih edilen 3 numara saç modelinin çok fazla yakışmasının sebebini belirtecek olursak kafa yapısıyla doğru orantılı olmasıdır. Eğer kafanızı arkada yapısı yuvarlak ya da oval şeklindeyse 3 numara saç modeli size kesin olarak yakışacaktır. Erkeklerin saçlarına çizgi attırma hevesi her geçen yıl artış göstermektedir. 3 numara kesilen saçlara atılan çizikler ve şekiller oldukça dikkat çekici olabilmektedir. Birçok erkek saçına attığı şekilleri ve çizikleri belirginleştirmek için de 3 numara saç modelini tercih edebilmektedir

Erkekler için Uzun Saç Modeli

2018 yılı içerisinde moda olan erkekler için uzun saç modelini siz de saçlarınıza uygulayabilir ve güzel şekiller verebilirsiniz. Erkek uzun saç modellerinde ise ilk sırada yer alan doğal dalgalı saç modelini sunuyoruz. 2018 yılında en çok tercih edilen saç modelleri arasında bu model gelmektedir.

Topuz Saç Modelleri

Erkek uzun saç modelleri arasında en çok tercih edilenlerden bir diğeri ise Man Bun olarak adlandırılan bu modeldir. Kadınların topuz saç modeli ile benzerlik içerisinde olan modeldir. Eğer sizde uzun saçlara sahipseniz topuz haline getirmek isteyenler için saçlarını tutup arka kısımda toka yardımıyla birleştirmeniz yeterli olacaktır.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git