Erkekde Yeni Akım Sakallarını Renkli Boyamak


Erkekde Yeni Akım Sakallarını Renkli Boyamak
15 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 379 kez okundu.

Son zamanlarda erkeklerde kadınlar kadar kendilerine bakmaya başlamışlardır ve bakımlarına oldukça özen göstermeye başlamışlardır. Özellikle sakal trendleri olarak uzun sakal modelleri son zamanlarda oldukça fazla kullanılmaktadır. Sakalların uzun olması ile birlikte erkeklerde farklı model sakallar görmeye alışmışken şimdide yeni akım olarak sakalları boyamak moda olmuştur. Erkekde yeni akım sakallarını renkli boyamak son zamanlarda sık sık göreceğimiz bir trenddir.

Erkek De Yeni Akım Sakallarını Renkli Boyamak

 

Erkeklerin kadınlar gibi saçlarını boyama başlaması ile artık sakallarında boyanması, sokakta oldukça renkli görüntülerin ortaya çıkmasına neden olacak gibi gözüküyor. Üstelik bu sakallar farklı neon renklere boyanarak dikkat çekilmektedir. Yeni trendden biri olan Deniz Erkeği sakal rengi ve modeli oldukça sevilmişe benziyor. Denizlerin tanrısının karikatürize edilmiş resimlerinden alışık olduğumuz bu sakal türü artık erkelerde çok sık göreceğimiz sakal modellerinden biri olup bir de deniz mavisine boyandığında deniz erkeği modeli oluşmaktadır.


Erkek De Yeni Akım Sakallarını Renkli Boyamak

En Çok Tercih Edilen Sakal Rengi

Erkekler arasında trend haline gelen sakalları boyamak için en çok tercih edilen renklerden biri mavidir. Genellikle mavi ve yeşil tonları tercih eden erkekler sakalları ile saçlarını aynı renk yaparak bütünlük oluşturmaya çalışmaktadırlar. Bu modelleri artık sokakta pek çok erkekte görmeye başlayacağımız gibi birde pembe renk oldukça fazla tercih edilmektedir. Sadece uzun sakallarda değil kısa, kirli sakallarda da boya kullanılmaktadır. Bu sakal renkleri genellikle deniz mavisi, yeşil ve pembe olsa da farklı renklerin kullanımı da artacak gibi gözüküyor. Erkekde yeni akım sakallarını renkli boyamak çoğu kişiye ilk bakışta garip gelse de bu modayı beğenen bayanlar da bulunmaktadır. Erkeklerin yeni tarzı sakalları boyamak son zamanlarda oldukça tutulan bir moda olup, ülkemizde de görüntülere rastlanmaktadır.

Erkeklerin bu yeni trendi yurt dışında daha çok yaygın olsa da marjinal bir tarza sahip olan tüm erkeklerin rahatlıkla takip edeceği bir trenddir. Özellikle deniz tanrısının saklarına sahip olan erkeklerin, sakallarını maviye boyaması ile oluşan görünüm çoğu erkek tarafından oldukça beğenilmiş ve uygulanmıştır. Bu trend daha uzun süre boyunca devam edeceğe benziyor. Sizlerde bu konuda gerekli araştırmalarınızı yaparak uygulayabilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Erkekde Yeni Akım Sakallarını Renkli Boyamak Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Melisa Kaner dedi ki:

  modeller çok güzel

 2. Isit Gursel dedi ki:

  güzel öneriler

 3. Seven Batur dedi ki:

  cok guzel olmus bence

 4. Ceylan Fahri dedi ki:

  elinize saglik

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git