Erkek Spor Saç Modelleri


Erkek Spor Saç Modelleri
15 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 572 kez okundu.

 

Spor saç modelleri erkeklerde daha kullanışlı duruyor gibi gözüküyor. Her alana ve her tarza uygun olan erkek spor saç modelleri dediğim anda akla ilk gelen spor yapan erkekler oluyor ve tabiki kullandıkları saç modelleri..

 

Spor saç modelleri erkek

Böyle düşünme sebebim şu; spor artık hayatın bir parçası, günümüzde pek çok insan sporla ilgileniyor. Bazıları gününün bir saatini ayırırken bazıları ise gününün yarısını ayırabiliyor. Tüm bunların dışında hayatını spor yapmaya adamış ya da mesleği sporla ilgili olan insanlarda var. Peki bir erkek sporla ilgileniyor ve tarzı spor şık ise nasıl bir saç modeli kullanmalı acaba? Sporla ilgili kısmını dünyaca bilinen isimlerden yola çıkarak söylüyorum; kullanımı kolay olmalı, sürekli bir efor sarfettiğinden kesinlikle yüzüne yakışmalı ve ter döktüğünde kötü bir görüntü oluşturmamalı hatta o bile yakışmalı diyebilirim.


Tabi bunu söylemek için dünyada ismi bilinmesi gerekmiyor düşünce alanımızı biraz daraltıp spor salonlarını da düşünebiliriz. Bu saç modelleri genelde 3 numaralı saç traşı olarak karşımıza çıkıyor.Ya da saçın sağ ve sol tarafı kulak üzeri kısa ama üstler daha uzun bırakılmış. Farklı olmayı sevenler saçını tepeden toplayarak omuz boyundan biraz kısa bir uzunlukta da kullanabiliyor. Ama sen tüm bunların dışına çıkarak saçlarını kazıtabilirsin bile bu şekilde de kullanan bir çok ünlü isim var. Üstelik bu saç modelleri gündelik yaşantına da uygun olacaktır.

Spor saç modelleri erkek

 

Önemli olan senin rahatça kullabiliyor olman.

Eğer sporla ilgin yok ama giyim tarzın klasiklikten uzak ve daha spor şık kıyafetler tercih ediyorsan yine bu modeller tarzına uyum sağlayacaktır. Saç, ilk görünüşte göze çarpan ilk detaylardan biri olduğuna göre görünüm bütünüyle uygun olmalı diye düşünenlerdensen bu içeriğimiz tam sana göre.

Spor saç modelleri erkek

Senin için seçtiğimiz görsellerden birine karar ver ve tarzını bütünle! İsterseniz erkek saç modelleri sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Erkek Spor Saç Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Berna Ertegun dedi ki:

    bu konuyla alakali daha cok yazi bekliyoruz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git