Erkek Sakal Modelleri

erkek sakal modelleri 2017 yılında erkekler kadar bayanlar tarafından da aranmaktadır. Hatta bir çok erkek tarafında da “acaba kadınlar sakal severler mi?” yada “hangi sakal modelleri bayanların ilgisi çeker” diye de sorular sorulmaktadır. Bu içeriğimizde neredeyse bütün erkekler için olabilecek tüm sakal modellerini resimli ve kataloğu halinde görebileceksiniz.

Erkek sakal modelleri kısa ve uzun

Sakal modeli bir erkeğin dış görünüşünü oluşturan en büyük etmenlerden biridir. Nede olsa kadınlar ilk başka bir erkeğin yüzüne bakarlar ve bir erkeğin yüzünde dikkat çeken en önemli aksesuarı sakal modelidir. Sakal özenerek yapılmış ise bir erkeği yakışıklı gösterebildiği gibi bakımsız ve gelişi güzel hazırlanmış sakal veya bıyıklar yakışıklı bir erkeği bile çirkin gösterebilmektedir. O yüzden erkeklere sakallarıyla ilgilenmelerini öneriyoruz.

Yüz şekline göre sakal modelleri

Yurt dışında çok fazla ilgi çekmese de ülkemizde sakallı erkekler daha erkeksi gözüktükleri için kadınlar arasında da daha çok ilgiyle karşılanabilmektedir. O yüzden bir erkekte sakal mutlaka olmalıdır. Kendi stilinize ve tarzınıza göre uzun sakal veya kısa sakal modellerinden bir tanesini mutlaka kendi stilinize eklemeye düşünmelisiniz. Zaten kendinize uygun sakal modelini bulduktan sora dış görünüşünüzün nasıl değiştiğini fark edeceksiniz. Biraz da atletik vücudunuz da varsa işte o zaman sizin için derlediğimiz sakal modelleri tam sizlere göre!

Genelde bir çok Türk erkeğinin berbere veya kuaföre gittiğinde 3 numara saç ve sakal modelleri kesimi istediğini de eklemek lazım. Çağımız değişiyor ve artık bu tarz modellerin çok tutmadığını ve daha modern tarzlarda sakal modellerini uygulamanızı da tavsiye ediyoruz. Genç erkek sakal modelleri arasında kısa sakal modelleri bir çok erkek tarafından da kullanılmaktadır. Saç kesimlerini değiştirmek isteyenler için hazırladığınız erkek saç modelleri sayfamızı da ziyaret etmemizi öneririz.

Erkek sakal modelleri isimleri ve çeşitleri;

Kirli Sakal Modelleri

Seyrek Sakal Modelleri

Uzun Sakal Modelleri

Top Sakal Modelleri

Keçi Sakalı Modelleri

Dudak Altı Sakal Modelleri

Çene Altı Sakal Modelleri

Kaba Sakal Modelleri

Çizgi Sakal Modelleri

SaçModellerimiz
İçeriklerin paylaşılması ve kullanılmasından yanayız. Sitemizdeki içeriklerimizi istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Bunun için konu linkini paylamanız yeterlidir.

Saç Modellerimiz sosyal medya hesaplarımız

Bizi Takip Edin

SaçModellerimiz.com
İletişim Sitemap Rss Gizlilik

Saçınız "markanızdır"