Erkek Çocuklarına Son Moda Saç Modelleri


Erkek Çocuklarına Son Moda Saç Modelleri
23 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 440 kez okundu.

Saç, erkekler için de oldukça önemli bir dış görünüş aksesuarıdır. Artık erkekler için de çok farklı saç modelleri yapılmaya başlanmıştır. Erkek çocukları için de çok fazla farklı saç modeli bulunmaktadır. Bu modeller ile oldukça sempatik bir görünüm ile çocuğunuzun daha sevimli olmasını sağlayabilirsiniz. Erkek çocuklarına son moda saç modelleri denildiğinde en çok tercih edilen saç modeli Amerikan tıraştır. Bu kesim modeli ense kısmının tıraş edilmesi ve üst kısımların uzun bırakılması ile oluşan bir model olup, çok fazla tercih edilmektedir.

Erkek Çocuklarına Son Moda Saç Modelleri

Erkek Çocukları İçin Saç Kesim Modelleri

Kâküllü saç modeli küçük erkek çocuklarında oldukça sempatik ve sevimli bir görünüm oluşturmaktadır. Bu kâküllü saç modelini daha çok uzun saçlı çocuklarda tercih edebilirsiniz. Özellikle büyük gözlü erkek çocuklarının tercih edeceği bir saç modelidir. Erkek çocuklarına son moda saç modelleri denildiğinde bir diğer model ise Mohawk saç modelidir. Bu model yanları kısa üstleri uzun olan saç modeli olup, oldukça sık tercih edilen bir modeldir. Bu model ile saçlarınızın üst kısımlarını spreyleyerek ya da jöleleyerek çocuklarınızın daha hoş bir görünüm elde etmesini sağlayabilirsiniz. Bir diğer bu saç modeline benzer kesin ise ön kısmı uzun olan saç modelleridir. Bu modeller genellikle yüz hatları belirgin olan renkli gözlü çocuklara daha çok yakışmaktadır.

Erkek Çocuklarına Son Moda Saç Modelleri


En Çok Tercih Edilen Modeller

Erkek çocuklarının çok fazla kullandığı modellerden biri de üç numara saç tıraşı modelidir. Bu model ile hem çocuğunuz ileride daha sağlıklı saçlara sahip olacaktır hem de daha rahat bir kullanımı bulunmaktadır. Bu yönden de aileler bu tıraş modelini çok fazla tercih etmektedirler. Erkek çocuklarına son moda saç modelleri arasında en çok tercih edilen bir diğer model ise yana taranmış kâküllü saç modelidir. Daha çok uzun saçlı erkek çocuklarının kullandığı bir model olup, oldukça asil bir görünüm için tercih edilebilecektir. Bu saç modeli için büyümüşte küçülmüş dediğimiz tabiri kullanabiliriz. Özellikle şık ve asil bir duruşu olan bir saç modelidir ve çok fazla tercih edilmektedir.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Erkek Çocuklarına Son Moda Saç Modelleri Konusuna 7 Yorum Yapıldı
 1. Iffet Mumcu dedi ki:

  Vaaay harika

 2. Sefa Sen dedi ki:

  iste bu yaa cok guzel olmus

 3. Erendiz Soysal dedi ki:

  sac modelleri konusunda zirvedesiniz

 4. Uysal Guney dedi ki:

  iste bu yaa cok guzel olmus

 5. Isit Gursel dedi ki:

  tekrardan cok sagolun

 6. Arsal Bozdag dedi ki:

  sac kesimleri icin sizden baskasini bilmiyorum

 7. Pak Tufan dedi ki:

  Ben böyle saç kestirsem mahalleye almazlar beni be

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git