Erkek Çocuklara göre saç kesim modeli


Erkek Çocuklara göre saç kesim modeli
3 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 97 kez okundu.

Bu yıla damgasını vurmuş yeni erkek çocuk saç kesim modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Ele avuca sığmayan erkek çocukları için saç modeli seçimi oldukça önemli. Anne ve babalar, çocuklara rahatsızlık vermeyecek ama sevimli görünümlerinin de ortaya çıkmasını sağlayacak saç modelleri tercih etmeliler. Erkek çocuk saç modellerinde çeşit çok, önemli olan çocuğunuza yakışacak ve onun rahat etmesini sağlayacak saç modelini bulmak.

Orta uzun saç modeli

Orta kısmının, saçın yan ve arka kısımlarına göre daha uzun olduğu, orta uzunlukta saç modeli 2018’nin trend saç modellerinden. Özellikle okul çağındaki erkek çocukları için oldukça uygun olan bu saç modeli, yavaş yavaş dış görünümüne de önem vermeye başlayan erkek çocukları için ideal bir tercih.

Mohawk saç modeli

Mohawk saçlar da eğlenceyi seven erkek çocukları için çok uygun trendlerden. Saçın yan kısımlarının 3 numara tıraşlı, üst ve ön kısımlarının daha uzun olduğu bu saç stiliyle eminiz ki hem siz, hem de çocuğunuz çok rahat edeceksiniz.

Yana doğru kısa saç modeli

Yerinde duramayan, aktif erkek çocukları için kısa saç modelleri en doğru tercih. Bu sene de kısa saç modelleri arasında en çok yana doğru şekillendirilen stiller ön plana çıkıyor. Bu stili elde etmek için banyodan sonra saçın ön kısmını yana doğru tarayıp, şekillendirici krem ile sabitleyebilirsiniz.


Ön kısmı uzun saç modeli

Daha farklı çocuk saç modelleri denemek isteyen, tarz sahibi çocuklar için, ön kısmı uzun saç modeli trendini tercih edebilirler. Bu saç modeli bizim favorimiz!

Asker traşı saç modeli

Erkek çocuk saç modeli denilince en klasik olan model asker traşı akla geliyor. Asker traşında saçın her yeri eşit uzunlukta oluyor. Erkek çocuk kısa saç kesim modelleri arasında en sepmatik görünen saç kesimlerinden biri asker traşı. Bu saç modeli özellikle yuvarlık yüzlü çocuklara çok yakışıyor.

Klasik saç modeli

En sevilen çocuk saç stillerinden biri klasik saç modeli oluyor. Klasik saç modelinde saçların yan tarafları kısa, ön tarafı ise biraz daha uzundur. Özel günlerde saçların ön kısmını saç jölesiyle yukarı doğru şekillendirerek muzip bir stil yakalayabilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git