Erkek Çocuğu Kısa Saç Modelleri


Erkek Çocuğu Kısa Saç Modelleri
31 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.350 kez okundu.

Erkek çocuğu kısa saç modelleri ;Erkek çocukları için genelde tercih edilen saç boyutu kısadır. Bunun sebebi küçüklerin yerlerinde durmamalarından kaynaklanan aşırı terleme sorunsalı. Bunu önlemek adına genellikle izlenen yol saçları direkt 3 numaraya vurdurmak oluyor. Aslında doğru olanda bence bu ama bazı minikler bu durumu pek kabullenemiyor, ufak tefek korkuları oluyor. Canları yanacak gibi bir endişeleri oluşuyor. Tabi asla sandıkları gibi olmuyor. Erkek çocukları için kısa saç modellerinde en iyi gidecek birkaç model seçtik. Bunlar genellikle önlere doğru hafif uzunlukta bırakılmış modellerden oldu.

Çocukların da hoşuna gideceğini düşündüğümüz modellerden seçmeye çalıştık. Bu önemli bir ayrıntı. Onları hem uğraştırmayacak, gözlerinin önüne gelmeyecek hem de tatlış bir görüntü yaratacak modeller oldu bunlar.

Bence bu saç modellerini gösterirseniz kendi istekleriyle kuaförün yolunu tutacaklardır. Kendi istekleri ile giderlerse kuaförden ayrıldıklarında da o mutlulukla ayrılırlar. Küçükler diye de isteklerini göz ardı etmemek en önemli noktalardan birisi. Şimdi seçtiğimiz erkek çocuğu için kısa saç modellerden hayatınızdaki minik erkeğe uygun bir şeyler bulmaya bakın derim ben.

Bunlar da ilgini çekebilir


Etiketler:

Erkek Çocuğu Kısa Saç Modelleri Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Ceren Ata dedi ki:

  bu tarza bayiliyorum

 2. Pervin Dal dedi ki:

  cok guzel olmus bence

 3. Tansel Erden dedi ki:

  mukemmel olmus

 4. Melisa Kaner dedi ki:

  bekliyorum yeni yazinizi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git