Erkek Bebek Saç Modelleri


Erkek Bebek Saç Modelleri
24 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 620 kez okundu.

Her bebeğin kendine özgü bir saç modeli olmasıyla birlikte artık standart saç modelleri de çok geride kaldı. Pek çok stil varken artık çocuklarda bu konuda bir söz sahibi diyebiliriz. Önemli olan güzel görünmesi değil, stilini tamamlayacak ve onlara uygun olan küçük erkek çocuğu saç modellerini uygulamaktır. Bu konuda karar ebeveynlerindir ancak küçük bir profesyonel yardımla çocuğunuz için daha iyi bir görünüm elde edebilirsiniz.

İşte erkek çocuk saç modelleri ve erkek çocuk saç kesim modelleri..

Orta Boy Model

Çocuğunuz için rahat bir model arıyorsanız o zaman orta boy stil en uygun olacaktır. Saçlar solda kısa bir çizgiyle ayrılır ve daha büyük saçlar sağa gider. Aşağı doğru salınması için bırakabilirsiniz. Saçlarının dağınıklığının tarz bir şekilde öne çıkmasını sağlayacak harika bir modeldir.

Uzun Saç Modeli

3 yaş erkek çocuğu saç modellerine daha çok uyarlanabilir bir kesimle daha ilk yıllardan itibaren popüler olmasını sağlayacak görünümü sağlayabilirsiniz. Bu stilde saç tellerinin aşağıya doğru uzamasına izin verin. Saçları aşağıya doğru uzadıkça hafif kıvrılacaktır ve doğal bukleler oluşacaktır. Erkek çocuk uzun saç kesim modelleri cesur ve ona güven verecek bir modeldir.


Ortası Uzun Saç Modeli

Saçlarının yanlarının kısa ancak üst tarafının daha uzun bırakıldığı bu modelleri de rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Çocuğunuzun ilk yıllardaki haraketli yaşantısına ayak uydurabilecek bu model erkek çocuğu saç modelleri forum sitelerinde de oldukça popüler ve her ebeveynin uyguladığı bir kesimdir.

Kısa Bonus Modeli

Doğal saçı elbette bu model olabilir fakat ya değilse? 🙂 O minik kısa saçları minik örgülerle bu şekle getirebilirsiniz. Özellikle esmer tende bir erkek çocuğunuz varsa emin olun bu saç ona çok yakışacaktır. Yapacağınız tek şey saç derisine zarar vermeden ince ve sıkı örgülerle saçını örmek ya da bu konuda yine profesyonel bir yardım alabilirsiniz. Sonuç muhteşem olacak!

En popüler olan ve çocuğunuzun eski fotoğraflara baktığında size teşekkür edeceği erkek çocuk saç modelleri ve adları bu şekildedir. 🙂 Sizin uygulayacağınız yeni modellerle arttırılabilir. Hadi, ne duruyorsunuz? Minik saçlara özgürlük!

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Erkek Bebek Saç Modelleri Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Ceyhan Fahri dedi ki:

  sac modelleri konusunda zirvedesiniz

 2. Sibel Bilge dedi ki:

  sac modelleri konusunda zirvedesiniz

 3. Ceylan Fahri dedi ki:

  Ben böyle saç kestirsem mahalleye almazlar beni be

 4. Bengi Karan dedi ki:

  sac kesimleri icin sizden baskasini bilmiyorum

Sayfa başına git