Davetler için en güzel saç modeli: Enseden Topuz Saç


Davetler için en güzel saç modeli: Enseden Topuz Saç
15 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 731 kez okundu.

Enseden Topuz Saç Modelleri

 

 

Topuz saç modelleri kullanımı ve hazırlanması kolay olması nedeniyle her yaştan kadın tarafından tercih edilmekle birlikte özellikle sadelikten yana olan kadınların en sevdiği modeller arasında geliyor. Ancak sık sık aynı modeli kullanmak sıkıcı olabildiği için pek çok kadın alternatif topuz modelleri arıyor. Eğer siz de onlardan biriyseniz bu yazımızda sizi sıradanlıktan kurtaracak enseden topuz saç modellerini ve yapılışları ile ilgili tüyoları bulacaksınız.

 


topuz 2017

topuz saç

topuz saç modelleri ense

topuz saç modelleri

topuz saç modelleri 2017

 

En Güzel Enseden topuz saç modelleri doğru kullanıldığı zaman son derece modern sonuçlar yaratıyor ancak doğru kullanmazsanız özensizce toplanmış orta yaşlı bir kadın saçı modeli gibi gözükebilir. Bu yüzden enseden topuz modellerini yapmadan önce istediğiniz görünüme göre dağınık, ıslak ya da derli toplu, saçınızı bir ön aşamadan geçirmelisiniz.

 

 

2017 TOpuz saç modelleri: Örneğin ıslak görünümlü saç modelleri gece hayatı için oldukça uygun ve şık modellerdir. Islak görünümlü bir enseden topuz saç modeli yapmak için saçlarınızın ön kısımlarını düzleştirerek işe başlayın. Bu saçınızı çok daha özenli gösterecektir.

2017 en iyi saç modelleri

bayan en güzel topuz saç

bayan saç

bayan saç modelleri

enseden topuz saç

ense saç topuz

güzel saç modelleri bayan

Daha sonra saçlarınızı isteğinize göre iki yana ayırarak ya da tümden arkaya atarak ince bir dişli tarakla tarayın ve ensenizden sıkıca tutturarak topuz yapın. Eğer saçınız hacimsizse toplamadan önce arka kısmı krepe ile hacimlendirmeyi unutmayın. Son olarak sprey ya da argan yağı ile ıslak görünümü tamamlayın.

 

 

 

topuz

topuz

topuz

model yeni ense topuz

güzel saç modelleri bayan

güzel topuz saç modelleri

Salaş görünümler için en çok dikkat etmeniz gereken detay ise saçlarınızın elektiriklenmemesidir. Bu durum saçınızı özensizce hazırlanmış gibi gösterebilir.

Ense Topuzu Yapmak İsteyenlere  MAKALEMİZE BİR GÖZ ATIN

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Davetler için en güzel saç modeli: Enseden Topuz Saç Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Sibel Bilge dedi ki:

    Vaaay harika

  2. Turkan Koprulu dedi ki:

    gercekten cok begendim

  3. Halime Ersoy dedi ki:

    sac modelleri konusunda zirvedesiniz

Sayfa başına git