En Yeni Lob ve Bob Saç Kesim Modelleri


En Yeni Lob ve Bob Saç Kesim Modelleri
23 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 2.470 kez okundu.

Lob ve Bob saç modelleri senenin en yeni trendleri! Kadınların tarzlarına göre yayılan bu yeni akım kısa saç modelleri isteyenlere de kısa saç modelleri ile geçinemiyorum diyenlere de hitap eden ilk kez iki şekilde karşımıza çıkan yeni trendler, evet doğru duydunuz. Ben saçlarım uzun olsun istemiyorum, kısa saçlar ile harikalar yaratmak istiyorum diyenler için çene hizasındaki Bob saçlar, yok ben o kadar kısa istemem, aynalara küserim diyenler için ise Lob dediğimiz omuz hizasındaki saçlar.

Lob ve Bob Saç Kesim Modelleri

 2017de hızla yayılan bu Lob ve Bob saç modelleri herkesin kuaföre gidip istediği saç modellerinden olmaya başladı bile. Bir kere yayıldı mı dur durak bilmeyen akımlara bir yenisini daha eklemiş bulunduk. İsmi de çok havalı değil mi? En güzel özelliği de ne biliyor musunuz ? Hemen söylüyorum, bu saç stilleri her türlü yüze gidiyor! Dalgalısı da var düzü de var. İstersen rengarenk kullan. Her şekilde kullanışlı iki adet saç modeli sunuyoruz sizlere. Ülkemizde bir kez yayıldı mı herkesin dilinde olan birçok model çıktı bu zamana kadar. Yayılan bu diğer modeller gibi Lob ve Bob kadın saç modelleri hızla yayılmaya devam ediyor.

Lob ve Bob Saç

Yayılan şeyler güzel olunca bizde bunları yazmaktan zevk alıyoruz. Her kadının haftada bir kez kuaföre gittiğini düşünürsek bu yeni saç modellerini duymama olasılığı oldukça düşük. E her hafta gitmeyenler de zaten bir şekilde birinde görüyor. Magazin izliyor ünlülerde görüyor böylelikle daha hızlı bir yayılmaya neden oluyor. İşte bu Lob ve Bob saç modelleri de böyle karşımıza çıktı. Bir anda herkesin gözdesi oldu. Saçlarına kıyamayan kadınlar Lob veya Bob kesimlerine daha fazla yönelir oldu. Ama tabii ki önemli olan nokta yayılım gösteren şeyin aynı zamanda memnun da ediyor olması. Bu konuda sizlerin de söz sahibi olması gerekir. Ancak bizim elde ettiğimiz etkileşimler oldukça olumlu yönde. Sizler için seçtiğimiz bu Lob ve Bob saç modelleri arasında beğenip, kuaförünüzü ziyaret etmeniz için sebep yaratacak modeller olduğunu düşünüyorum. Umuyorum olur ve sizde tarzınızda yeni ve etkileyici değişikler yaparsınız.
GALERİYİ GEZMEK İÇİN RESMİN BİRİNE TIKLAMANIZ YETERLİ/GALERİ

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

En Yeni Lob ve Bob Saç Kesim Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Cevher Cicek dedi ki:

    Berberime söyledim bu tarz kestir diye. Kesemedi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git