En Yeni At Kuyruğu Saç Modelleri Trendleri 2017


En Yeni At Kuyruğu Saç Modelleri Trendleri 2017
26 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 921 kez okundu.

At kuyruğu saç modelleri deyince 2017 yılında aklınıza okul dönemleri gelmiyor mu sizin de? Ha-ha kesinlikle gelmesi lazım. Okulda açık saçla dolaşmak yasaktı ya şaka gibi bu bahsettiğim dönem lise dönemleri. Bu da kızları at kuyruğu saç modellerine sürükleyen en büyük etkenlerden birisidir kesinlikle. Tabi o zamanlar saçını geriye doğru tarayarak hepsini bir araya toplar bağlardın. Şimdilerde at kuyruğu saç modellerinin de birbirinden farklı çeşitleri var. Bu harika bir şey bence. At kuyruğundan vazgeçemeyen hanımlar için özellikle. Her gün farklı bir çeşidini yaparak devamlı aynı saçı yapıyor imajından bu şekilde sıyrılmış olabilirler.

At Kuyruğu Saç Modelleri

Örgülerle yapılmış at kuyruğu saç modelleri, maşa aleti ile yapılmış dalgalı haldeki at kuyruğu saç modelleri ve daha bir sürü model. At kuyruğu saç modeli çok kullanışlı bir model aynı zamanda. Alış verişi giderken bile pratik bir şekilde yapıp hemen evden çıkabileceğiniz bir saç modeli. En başta dediğimiz gibi okula giderken, arkadaşlarınızla plan yaptığınız zamanlarda, bir aile yemeğinde, gezmek istediğiniz zamanlarda, spora giderken ve bunun gibi aklınıza gelebilecek daha birçok yerde rahat bir şekilde kullanabileceğiniz saç modellerinin olması gerçekten harika bir olay ve at kuyruğu saç modelleri bunların en başında geliyor demek hiçte yanlış olmaz. En başta olmayı da hem pratik olmasıyla hem de her türlü ortama yakışmasıyla hak ediyor.

At Kuyruğu Saç Modelleri

Kadınların da her zaman tercih ettiği bir model olarak çıkıyor karşımıza. Dışarıda gördüğümüz 10 kadından rahat 6 tanesinde at kuyruğu saç modeline rastlarız. Böyle çok tercih edilen modeller her zaman farklılıklar doğurmayı başarıyor. Dediğimiz gibi örgü modelleri olsun dalgalı modeller olsun şahit olduk bu yeniliklere. Örgü modellerde at kuyruğu şeklinde değil de yanlardan örülüp sonrasında toplanarak daha farklı bir model de çıkabiliyor ortaya. Bizde sizler için böyle sık sık tercih edilen bir saç modelini yazıya geçirmek istedik. Sizin için alternatif modeller bulmaya çalıştık. Umarız bir katkımız olur ve aralarında tercih edeceğiniz birkaç at kuyruğu saç modeli bulabilirsiniz  kendiniz için.
GALERİYİ GEZMEYİ İHMAL ETMEYİN.RESMİN BİRİNE TIKLAMANIZ YETERLİ.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

En Yeni At Kuyruğu Saç Modelleri Trendleri 2017 Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Berna Ertegun dedi ki:

    elinize saglik

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git