En Güzel Yazlık Kısa Saç Modelleri

En Güzel Yazlık Kısa Saç Modelleri
7 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 810 kez okundu.

En Güzel Yazlık Kısa Saç Modelleri

Kısa saç modelleri 60’lardan bu yana kadınların gözdesi. Modern, zarif ve cesur bir tercih olan kısa saç kesim modellerinin en çok tercih edilme nedenlerinden biri de elbette kullanımı kolay olmaları. Özellikle yaz aylarında uzun saçların kullanımı oldukça zor olabiliyor. Sıcak havalarda saçlarınızı kurutmak, fön çekmek ya da şekillendirmek tam bir işkenceye dönüşebiliyor. Üstelik onca zahmet edip şekillendirdiğiniz saçlarınız terleyince yüzünüze, ensenize yapışıyor ve dahası modeli bozuluyor. İşte tüm bu nedenlerle kadınlar yaz aylarında kısa saçlara daha çok yöneliyor.


Peki sizin için en güzel yazlık kısa saç modeli hangisi?

 

Eğer çok cesur tercihlerden biraz endişe ediyorsanız enseyi açıkta bırakacak düz, ya da asimetrik kesim küt saçlar sizin için iyi birer tercih olacaktır. Ancak yüzünüz ve özellikle burnunuz çok küçük değilse çene hizanızdan kısa modellerden uzak durun. Ayrıca perçem ya da kahkül de yaz için pek iyi bir tercih olmayabilir. Yaz sıcaklarında sizi terletecekleri gibi denizden çıkınca da pek şık durmazlar. Bu yüzden hangi modeli kestirirseniz kestirin perçem ve kahküllerden uzak durun.
Tercihiniz daha cesur modellerden yanaysa saçlarınızı çene hizanızın üzerine doğru kısaltabilirsiniz. Yüz şeklinize uygun buluyorsanız Amelie modeli kullanabilir, elbette kahkülsüz, ya da daha da
kısaltarak farklı ve cesur saçların tadını çıkarabilirsiniz. Ancak saçlarınızı bu kadar kısaltmadan önce uzun süre kısa saç kullanmak istediğinizden emin olun çünkü uzaması epey zaman alacaktır.

Dİğer makalemiz olan


2017 Yaz ayında sıradan saç modelleriniz olmasın Mutlaka Bakın

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

En Güzel Yazlık Kısa Saç Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Isit Gursel dedi ki:

    iste bu yaa cok guzel olmus

  2. Goksu Gulen dedi ki:

    ben bunu uyguladim cok da begendim

Sayfa başına git