En Güzel 2018 Erkek Saç Modelleri


En Güzel 2018 Erkek Saç Modelleri
18 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 437 kez okundu.

2018 yılının henüz başlarındayken hem kadınlar hem de erkekler için yeni trendler ortaya çıkmış, sokak stili ile kırmızı halı stili neredeyse aynı olmuştur. En güzel 2018 erkek saç modelleri ile ilgili yazımızda sizler için erkek saç stillerini hem tanıyacağız hem de 2018 modasına daha yakından bakma şansı yakalayacağız.

En Güzel 2018 Erkek Saç Modelleri

2018 Uzun Saçlı Erkekler İçin Saç Modelleri

2018 yılında uzun saçlı erkekleri daha doğal hatta tabir yerinde ise dağınık ve seksi göreceğiz. En güzel 2018 erkek saç modelleri arasında uzun saçlı erkeklerin saç modellerine bir bakalım:

  • Doğal Dalgalı Saçlar: Bu saç modelini elde etmek için hiçbir şey yapmıyorsunuz. Saçlarınızı yıkayıp kuruttuktan sonra doğal haline bırakmanız yeterli.
  • Yarım Toplanmış Saçlar: Bir toka yardımı ile salçanızı yarım atkuyruğu yaparak bu modeli elde edebilirsiniz.
  • Dağınık Topuz Modeli: Yine bir toka yardımı ile saçlarınızı dağınık bir şekilde toplayabilirsiniz.

En Güzel 2018 Erkek Saç Modelleri


 2018 Kısa Saçlı Erkekler İçin Saç Modeli

2018 yılında kısa saçlı erkekler içinde saç modelleri bulunmaktadır. En güzel 2018 erkek saç modelleri kısa saçlı erkekler için saç modelleri:

  • Üst Kısmı Uzun Yan Kısımları Kısa Saç Modeli: Ünlü bir pop star havası katan bu saç modeline kuaförünüz yardımı ile sahip olabilirsiniz.
  • Asimetrik Kesilmiş Saçlar: Bu model yine kuaförünüz yardımı ile elde edebileceğiniz. Sağdan sola ya da soldan sağa kullanma yönünüze göre asimetrik kesilen saçlardan oluşmaktadır.
  • Dik ve Hacimli Saç Modeli: Bu model için saçlarınızın üst kısmını uzun bırakarak fön makinesi ve tarak yardımı ile saçlarınıza hacim verebilirsiniz.
  • Dağınık Kâkül Saç Modeli: Kısa saçlı erkeklerin kâkül kısımlarını uzun bırakarak dağınık bir şekil verme işlemi ile elde edilen saç modelidir.

Bu yıl uzun ve kısa saçı erkekler için popüler olan saç modelleri yukarıda açıklandığı gibi belirlenmiştir. Ama önemli başka bir durum var ki ona kesinlikle dikkat edilmelidir. Saç modellerinizi seçerken kuaförünüzden yüz şeklinizi öğrenerek saç modellerinizi ona göre belirleyebilirsiniz. Yüz şekline göre saç modelleri sizi altın orana daha fazla yaklaştırarak daha çekici ve doğal görünüme kavuşturacaktır. Bu popüler saç modellerini deneyerek harika görünüme ulaşabilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git