En çok tercih edilen erkek saç modelleri


En çok tercih edilen erkek saç modelleri
20 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 705 kez okundu.

En çok tercih edilen erkek saç modelleri

 

Kadınlar saçlarıyla çok uğraşmayı ve sürekli değişiklik yapmayı sever. Peki ya erkekler?

Erkekler bu değişime pek açık olmamakla birlikte kendilerine en yakışan modeli buldukları anda neredeyse kalan ömrünü aynı modelle geçirebilirler. En çok tercih edilen erkek saç modelleri dediğimizde bu dönemde en sık karşılaştığımız saç modellerinden bahsedilebilir.  Önceleri saç kesiminin bir şekli ya da modeli olmazdı. Şimdi bir örnek saçlar görmeye başladık. Aynı gibi gözüken aslında yüz yapısına göre değişen modeller.. Hepsi de ayrı bir hava katıyor, inkar edilemez.

En çok tercih edilen erkek saç modelleri

Genelde yanlar kısa olarak kullanılıyor. Saçın üst tarafı ya uzun bırakılıyor ya da yanlardaki kısalıktan daha uzun kalacak şekilde kesiliyor. Bu saç kesimi çoğunlukla kullanılmakta. Fakat tabiki 3 numara saç kesimini de es geçemeyiz. Erkeklere kirli sakalla birlikte çok yakıştığı, her alanda, her mevsimde ve her tarzda kullanımı kolay bir saç olduğu konusunda hepimiz hemfikiriz.


Uzun saçlarıdan eski zamanlara nazaran daha çok tercih edildiğini gözlemledik. Fakat açık olarak değil topuz olarak kullanımıyla tercih ediliyor.

 

En çok tercih edilen saç modelleri erkek görsellerini incelerken sen de farkedeceksin; bir klasik haline gelmiş saç şekillerinden vazgeçilmemiş fakat saç şekilleri de kesimleri de oldukça değişik, sıradışı olmaya başlamış.

 

Sende kendine yakışan modeli senin için eklediğimiz görsellerden bulabilirsin.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

En çok tercih edilen erkek saç modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Goksu Gulen dedi ki:

    tekrardan cok sagolun

  2. Damla Sonmez dedi ki:

    biraz daha uzun yazin bi dahaki sefere

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git