Elçin Sangu’nun Yeni Saçı Görenleri Şaşırttı!

Elçin Sangu’nun Yeni Saçı Görenleri Şaşırttı!
26 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 1.703 kez okundu.

Elçin Sangu saçlarını hep turuncu renginde kullanan bir oyuncudur. Kendi doğal saç rengi olduğu tahmin edilen havuç rengini televizyon ekranlarına çıktığından beri kullanmaktadır. Saçlarındaki değişikliği sadece kesiminde yapmayı tercih eder Elçin Sangu. Saçlarını genel olarak kızıl, havuç rengi, turuncu, bakır kızılı gibi renklerde gördüğümüz güzel oyuncunun şuanda oynadığı dizide yine saçlarını turuncu olarak görüyoruz. Çok eski dizilerde saçarlını küllü kahverengine boyatarak değişikliğe gitmişliği de vardır. Saç stilini ise uzun ve kıvırcık bazen de su dalgası şeklinde görmek mümkün. Saçlarında trend saç stillerini takip etmekle beraber Elçin Sangu kendisi de bir stil yaratmıştır.

Elçin Sangu’nun Yeni Saçı

Son zamanlarda ise Elçin Sangu’yu yeni saçları görmekteyiz, saçlarını sarı ve kahverengi tonlarına boyatan Sangu’nun bu halini bazı hayranları çok beğenirken, bazıları ise eski haline geri dönmesini istiyor.

ELÇİN SANGU KİMDİR?

Elçin Sangu, 13 Ağustos 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Ortaöğretimi İstanbul’da tamamlayan Sangu, üniversite eğitimini ise Mersin Üniversitesi Opera bölümünde tamamlamıştır. Daha sonra ise İstanbul’a dönmüş ve 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ni burslu olarak kazanmıştır.

Bunlar da ilgini çekebilir


Etiketler:

Elçin Sangu’nun Yeni Saçı Görenleri Şaşırttı! Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Beyaz Pasa dedi ki:

    sac modelleri konusunda zirvedesiniz

  2. Seven Batur dedi ki:

    bu tarza bayiliyorum

  3. Goksu Gulen dedi ki:

    güzel öneriler

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git