Doğum Kontrol Hapı İle Saç Uzatma


Doğum Kontrol Hapı İle Saç Uzatma
11 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 329 kez okundu.

Saç özellikle bayanların ilgi alanı olan bir durum olup, güzel ve bakımlı görünmek için saçlarına oldukça önem vermektedirler. Aslında bir bayan için saç aksesuar olarak da düşünülmektedir. Bunun için olsa gerek ki birçok model yaparak çeşitli tokalar ile güzel bir görünüm ortaya çıkması sağlanmaktadır. Son zamanlarda saç uzatma bayanlar için bir kâbusa dönmektedir. Bunun nedeni ise saçlar gerek kullanılan şampuanlardan gerekse yine kullanılan saç düzleştiricileri, maşalar ve bunun gibi elektronik cihazlar ile saç yeterince yıpratılmaktadır. Bunun için saçlar halk arasında kullanılan tabirler küser ve uzamayı durdurur. Bunun için çeşitli yöntemleri deneyen bayanların birçoğu kesin bir sonuç alamaz. Son zamanlarda bu konuyla ilgili çeşitli araştırmalar yapılmış olup, bu araştırmalarda doğum kontrol hapı ile saç uzatma tekniği keşfedilmiştir.

Doğum Kontrol Hapı İle Saç Uzatma

Doğum Kontrol Hapı İle Saç Uzar mı?

Doğum kontrol hapı ile saç uzatma yöntemi dilden dile yayılarak bayanların özellikle dikkatini çeken konulardan olmayı becermiştir. Tabi ki bu dikkat çeken konu hakkında da birçok cevapsız sorular kalmıştır. Bunun için sizlere bu konu hakkında cevapsız kalan sorularınızı yanıtlamak istedik. Özellikle merak edilen sorulardan olan doğum kontrol hapı ile saç uzar mı sorusu aslında net bir cevap içermektedir. Uzmanların yorumlarına göre doğum kontrol haplarının kıl köklerini güçlendirmesi nedeni ile saç uzatmasının da mümkün olabildiği söylenmektedir. Tabi ki bu durum saç dökülmelerine tedavi için kulla bilirken ve saç uzatma için kullanılırken dökülen saçların çıkmasını sağlamamaktadır.

Doğum Kontrol Hapı İle Saç Uzatma


Doğum Kontrol Hapı İle Saç Uzatma Nasıl Olur?

Saç uzatmak için gündem konulardan olan doğum kontrol hapı ile saç uzatmak için neler yapılmalı merak edenler aslın da bu sorunun cevabı oldukça basittir. Doğum kontrol hapı saç uzatmak için kullanılacak ise direk ağız yolu ile alınmaz. Şampuanın içerisine katılarak kullanılmaktadır. Bunun için hangi doğum kontrol hapını kullanacağız diye soranlar ise aslında bu ilaç fark etmemektedir. Herhangi bir markanın doğum kontrol hapı olabilir. Fakat yine de cildiye bölümüne bu durumu sorarak ve bilgi edinerek kullanmanızı tavsiye ederiz. Çünkü sizlere hapların alerjisi olabilir ve kötü sonuçlar doğurabilir.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Doğum Kontrol Hapı İle Saç Uzatma Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Cevher Cicek dedi ki:

    harika

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git