Çocuklar İçin Saç Modelleri


Çocuklar İçin Saç Modelleri
20 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 422 kez okundu.

Saç modelleri her yaştan insan için oldukça önemli bir aksesuardır. Özellikle çocuklar için farklı ve hoş saç modelleri ile çocuğunuzun daha temiz ve sempatik görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu çocuk saç modelleri erkekler ve kız çocukları için farklılık göstermektedir. Kız çocukları için en çok tercih edilen saç modeli örgü saçtır. Özellikle okul için hem şık görünen bir saç modeli olup hem de yapımı ile oldukça kolaydır. Bu örgü saç modelinin de farklı çeşitleri ile kızınızın oldukça hoş görünmesini sağlayabilirsiniz. Kız çocukları için özellikle örgü saç modellerinin ucuna bir de kurdele yerleştirdiğiniz zaman çok tatlı bir görünüm elde edeceksinizdir. Çocuklar için saç modelleri denildiğinde ilk akla gelen bu örgü model hem kullanımı ile hem de yapımı ile oldukça kolay bir model olduğundan her annenin kolaylık ile tercih edebileceği bir saç modelidir.

Çocuklar İçin Saç Modelleri

Kız Çocukları İçin Saç Modelleri

Kız çocukları için çok fazla tercih edilen bir diğer saç modeli ise atkuyruğu saç modelidir. Bu modelde oldukça kolay yapımı olan ve sizlerin çocuklarını temiz ve bakımlı gösterecek bir saç modelidir. Daha tatlı bir görünüm oluşturmak için kız çocuğunuza ikili atkuyruğu saç modelinin uygulayabilirsiniz. Bu şekilde daha hoş ve sempatik bir görünümü ile çocuklarınızı okula gönderebilirsiniz. Bir de annelerin en çok tercih ettiği saç modellerinden biri de minik minik kızınızın saçlarını toka ile tutturmak olacaktır. Özellikle küçük çocuklarda oldukça sevimli bir görünüm oluşturan bir saç modelidir. Çocuklar için saç modelleri denildiğinde hemen hemen her annenin tercih ettiği bir saç modelidir. Yapımı ile de oldukça kolay bir modeldir.

Çocuklar İçin Saç Modelleri


Erkek Çocukları İçin Saç Modelleri

Erkek çocukları için de kız çocukları gibi birçok saç modeli bulunmaktadır. Çocuklar için saç modelleri denildiğinde erkek çocuklarının en çok tercih ettiği saç tıraşı Amerikan saç dediğimiz tıraş modelidir. Oldukça fazla tercih edilen bu model alt ve ense kısımlarının kısa olduğu üst kısımların uzun bırakıldığı bir saç modeli olup okul için de oldukça fazla tercih edilen bir modeldir. Bu saç modeli ile erkek çocuğunuzun daha sevimli gözükmesini sağlayabilirsiniz. Ya da erkek çocuklarına çok yakışan uzun küt modelleri tercih edebilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Çocuklar İçin Saç Modelleri Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. Melisa Kaner dedi ki:

  Ben böyle saç kestirsem mahalleye almazlar beni be

 2. Gulsah Kartal dedi ki:

  sac modelleri konusunda zirvedesiniz

 3. Gulsah Kartal dedi ki:

  harika

 4. Beyaz Pasa dedi ki:

  Bu saç modellerini denemem gerekli

 5. Esen Yanki dedi ki:

  ellleriniz dert gormesin

 6. Ceylan Fahri dedi ki:

  mukemmel olmus

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git